Archiwum wiadomości

Kwiecień 2013

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 26 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
8946

ŻYCZENIA BURMISTRZA NOWOGRODŹCA Z OKAZJI DNIA STRAŻAKA

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka", święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też piękną służbę.  Z tej okazji w imieniu własnym oraz Przewodniczącego Rady Miejski Czytaj więcej..

Wiadomości
6742

Google Street View w gminie Nowogrodziec

Zdjęcia Street View pokazują wybrane lokalizacje na całym świecie - również w Polsce, w tym kilka miejscowości w gminie Nowogrodziec: Nowogrodziec, Czerną, Godzieszów, Gościszów, Milików, Nową Wieś, Czytaj więcej..

Wiadomości
3895

Uzdolnione Gimnazjalistki z Nowogrodźca

Trzy uczennice z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu biorące udział w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego 2012/2013 dla Dzieci i Młodzieży zdobyły wyróżnienie na szczeblu powia Czytaj więcej..

Wiadomości
3597

Dobre rady na elektroodpady – projekty ekologiczne w Gierałtowie

Międzynarodowy Dzień Ziemi obchodzono 22 kwietnia br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie. W tym roku wydarzenie zorganizowano pod hasłem „Dobre rady na elektroodpady". W program Czytaj więcej..

Wiadomości
3995

Brązowy medal dla Gimnazjum z Nowogrodźca

W dniu 15 kwietnia br. odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W Gimnazjadzie walczyły cztery mistrzowskie drużyny: Gimnazjum Nowogrodziec – mistrz powiatu bolesławiecki Czytaj więcej..

Wiadomości
3734

Spektakl profilaktyczny w Gminie Nowogrodziec

W dniu 18 kwietnia 2013 r. w Nowej Wsi oraz Nowogrodźcu odbyły się dwa spektakle teatralne o charakterze profilaktycznym dla klas II i III szkół gimnazjalnych z terenu Gminy Nowogrodziec.  S Czytaj więcej..

Wiadomości
3865

Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu odbyło się posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej. Zebranych Radnych wraz z opiekunami i gośćmi spotkania serdecznie powitał Burmistrz Nowogrodźca Robert R Czytaj więcej..

Wiadomości
4176

Społeczna akcja sprzątania śmieci

Dnia 17 kwietnia br. w Nowogrodźcu odbyła się społeczna akcja sprzątania śmieci porzuconych w okolicy nowego cmentarza. Występowanie dzikich, nielegalnych wysypisk śmieci to problem ogólnopolski Czytaj więcej..

Wiadomości
3588

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje o kolejnym cyklu BEZPŁATNEGO szkolenia "Skuteczne i sprawnie działające podmioty ekonomii społecznej" dot. pozyskiwania środków unijnych oraz promowania i z Czytaj więcej..

Gmina
54040

dzierżawa nieruchomości gminnych

Zarządzenie Nr 23/2016 Burmistrza Nowogrodźca z dnia 29 lutego 2016r. w sprawie stawek za dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Gminy Nowogrodziec Na podstawie art. 30 ust.2 pkt 3 ustawy z... Czytaj więcej..

Wiadomości
3897

Kolejne sukcesy mistrzowskiej drużyny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie

Po znaczących sukcesach w powiatowym turnieju ,,Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2013" drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie wzięła udział w eliminacjach strefowych turnieju, któ Czytaj więcej..

Wiadomości
3931

ZAKAZ WYPALANIA TRAW

Burmistrz Nowogrodźca apeluje i przypomina, że praktyka wiosennego wypalania traw jest działaniem negatywnym i w myśl obowiązujących przepisów wypalanie łąk, pastwisk, nieużytków, rowów, pasów przyd Czytaj więcej..

Wiadomości
3672

Kolejne sukcesy naszej młodzieży!

W dniu 10 kwietnia br. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie wzięli udział w eliminacjach powiatowych turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym 2013" w Bolesławcu. Do turni Czytaj więcej..

Informacje
10526

Kalendarz Imprez 2013

  Kalendarium głównych wydarzeń kulturalno - sportowych rok 2013  L.p.      Wydarzenie Termin  Miejsce  1.  Nowogrodziecki Ors Czytaj więcej..

Wiadomości
3783

26 kwietnia 2013 r. - zbiórka elektrośmieci

        Burmistrz Nowogrodźca informuje, że z okazji zbliżającego się ogólnoświatowego święta „Dzień Ziemi” na terenie Gminy Nowogrodziec zorganizowana zostanie be Czytaj więcej..

Wiadomości
4033

35 mln dla Gminy Nowogrodziec

Gmina Nowogrodziec otrzyma dotację ponad 35 mln złotych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska na realizację kolejnego etapu budowy kanalizacji sanitarnej, która rozpocznie się w Zebrzydowej Czytaj więcej..

Wiadomości
4296

Punkt Widzenia - Burmistrz Nowogrodźca

O problemach związanych z podatkiem od nieruchomości w Podstrefie Nowogrodziec KSSEMP oraz o niezadowoleniu mieszkańców ze stanu dróg powiatowych mówi burmistrz Nowogrodźca - Robert Relich.   Czytaj więcej..

Wiadomości
7853

Kolejne sukcesy zespołów Gminy Nowogrodziec "GOŚCISZOWIANKI" i "CZERNIANKi" w Łomnicy!!!

     Dnia 7 kwietnia br. w Pałacu Łomnica zespoły Gminy Nowogrodziec „Gościszowianki” i „Czernianki” wzięły udział w Konkursie na Tradycyjne Potrawy Wielkanocne.    Czytaj więcej..

Wiadomości
9149

Nowy Sołtys Kierżna

  Urząd Miejski w Nowogrodźcu zawiadamia, iż dnia 7 kwietnia 2013 r. podczas Zebrania wiejskiego wsi Kierżno dokonano wyboru nowego sołtysa wsi.   Nowym Sołtysem Kierżna została Pani Czytaj więcej..

Wiadomości
4166

23 lipca 2013 r. koniec telewizji analogowej w Gminie Nowogrodziec

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje najważniejsze informacje związane z trwającym przejściem z nadawania analogowego na nadawanie cyfrowe. Cyfryzacja telewizji naziemnej w Polsce, czyli zastąp Czytaj więcej..

Wiadomości
4028

Wielki sukces uczennic Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu

Zakończył się XI Powiatowy Konkurs Języka Polskiego dla uczniów kl. VI pod hasłem „Nasi Rówieśnicy w poszukiwaniu domu". Szkołę Podstawową im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu reprezentowały na Czytaj więcej..

Wiadomości
3770

Konkurs na składanie wniosków

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje o warunkach konkursu na składanie wniosków o przyznanie pomocy na operacje:     Czytaj więcej..

Wiadomości
3828

Badania mammograficzne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu zaprasza Panie z terenu Gminy Nowogrodziec w dniach 26 kwietnia i 8 maja 2013 r. na badania mammograficzne. uwaga!!! badania mammografoczne w dniu 26 kwietnia2013 r. Czytaj więcej..

Wiadomości
4427

OŚWIADCZENIE dot. Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Zebrzydowej

OŚWIADCZENIE DYREKTORA SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W NOWOGRODŹCU lek. med. MARCINA KRZYWDZIŃSKIEGO W związku z niepokojącymi doniesieniami medialnymi dotyczącymi zamknięci Czytaj więcej..

Wiadomości
3636

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 22 marca 2013 r.

Dotyczy zadania pn.: Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej dla odcinka – Linia optotelekomunikacyjna RS_13 w relacji: WS _ Bolesławiec – WD _ Zebrz Czytaj więcej..

Wiadomości
3624

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego z dnia 4 marca 2013 r.

Dotyczy zadania pn.: Likwidacja obszarów wykluczenia informacyjnego i budowa dolnośląskiej sieci szkieletowej dla odcinka – Linia optotelekomunikacyjna RS_14 w relacji: WD _ Zebrzydowa – WD _ Węglin Czytaj więcej..

Wyników 1 - 26 z 26