Archiwum wiadomości

Luty 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
10097

Zmiana godzin otwarcia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Nowogrodźcu

Wychodząc naprzeciw potrzebom Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu z dniem 1 marca 2015 roku wydłużył czas otwarcia Punktu Sele Czytaj więcej..

Wiadomości
5542

IV rocznica Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodżcu

W dniu 25 lutego 2015 roku, z okazji 4 rocznicy utworzenia przy Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu Domu Dziennego Pobytu, Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich spotkał się z Sen Czytaj więcej..

Wiadomości
4858

Informacja - bezpłatne doradztwo

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie naszej gminy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa udzielanego w Regionalnym Punkcie Konsultacyjn Czytaj więcej..

Wiadomości
4465

Aplikacja mobilna IZERY

Góry i Pogórze Izerskie – oficjalna aplikacja, dzięki której będziemy na bieżąco ze wszystkimi interesującymi wydarzeniami. Aplikacja to mobilny przewodnik turystyczny z Czytaj więcej..

Wiadomości
4830

Ogłoszenie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Nowogrodźcu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje o przeniesieniu dyżuru Punktu Konsultacyjnego działającego w ramach Centrum Profilaktyki i Uzależnień w Nowogrodźcu z dnia 26 lutego 2015 roku na dz Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
4894

Komunikat

Komunikat dotyczący obchodów "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestepstw"                     &nbs... Czytaj więcej..

Wiadomości
4888

Wezwanie oferentów na realizację zadań publicznych

Urząd Miejski w Nowogrodźcu wzywa oferentów na realizację zadań publicznych do uzupełnienia braków formalnych w ofertach złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na wspieranie rea Czytaj więcej..

Wiadomości
5491

Karnawał w Akademii Przedszkolaka

W Akademii Przedszkolaka w Nowogrodźcu odbył się Bal Karnawałowy dla dzieci i zaproszonych gości. Nasza Akademia Przedszkolaka zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Gdy wybiła upragniona godz Czytaj więcej..

Wiadomości
5380

Obwieszczenie w sprawie konsultacji aktualizacji Programu Ochrony Środowiska dla Gminy i Miasta Nowogrodziec wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Obwieszczenie Na podstawie art. 39 ust. 1 pkt 2-5, art. 40 oraz  art. 41 ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska Czytaj więcej..

Wiadomości
8643

Raport z wyborów w sołectwie Czerna

RAPORT z wyborów Sołtysa, Zastępcy Sołtysa oraz Rady Sołeckiej przeprowadzonych w dniu 15 lutego 2015 r. w sołectwie Czerna   Dokonano wyboru Sołtysa, Zastępcy Sołtysa i pozostałyc Czytaj więcej..

Edukacja
6478

Konkursy Recytatorskie w gminie Nowogrodziec

10 lutego 2015r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu odbyły się eliminacje XX edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "PEGAZIK". Jury w składzie: Sabina Byszewska (przewodnicząca Czytaj więcej..

Edukacja
7926

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu

W Mistrzostwach Powiatu, które zostały rozegrane w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu, gminę Nowogrodziec reprezentowali: Michał Rosa, Wojciech Martynowski, N Czytaj więcej..

Wiadomości
7979

„Be fit”, czyli ferie językowo – sportowe w Karpaczu

W dniach 17 – 25 styczna 2015 roku młodzież z naszej nowogrodzieckiej gminy aktywnie odpoczywała w gościnnym Karpaczu. Hasło przewodnie wypoczynku: „Be fit” świetnie wkomponowało Czytaj więcej..

Wiadomości
10175

Raport z wyborów

Raport z wyborów Sołtysów, Zastępców Sołtysów oraz Rad Sołeckich przeprowadzonych w dniu 8 lutego 2015 r. w sołectwach w Gminie i Mieście Nowogrodziec   Wybory Czytaj więcej..

Wiadomości
5600

Mobilna aplikacja dot. Gór i Pogórza Izerskiego

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie opracowało mobilną aplikacją pt. Góry i Pogórze Izerskie. Jest to oficjalna aplikacja, dzi Czytaj więcej..

Wiadomości
8649

Kolejne sukcesy zespołów z Gościszowa

31 stycznia 2015 roku Zespoły Folklorystyczne z Gościszowa „Gościszowianki”, „Mali Gościszowianie” oraz „Herody” reprezentowały gminę Nowogrodziec podczas Międz Czytaj więcej..

Wiadomości
9452

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca odbył się dnia 1 lutego w hali sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu. Organizatorem wydarzenia sportowego było G Czytaj więcej..

Wiadomości
5013

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa

Realizacja Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020 rozpoczęła się w miesiącu grudniu. Zastąpił on istniejący wcześniej Program PEDAD. Celem jego jest dostarczenie najuboższym mi Czytaj więcej..


Edukacja
6604

O takiej szkole wielu może tylko pomarzyć

Uroczystości otwarcia przebudowanego budynku Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach odbyły się 2 lutego 2015 roku. W wydarzeniu wzięli udział: Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich, Czytaj więcej..

Wiadomości
5797

Informacja o zmianie kont

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, iż w celu usprawnienia prac związanych z ewidencją należności, w styczniu 2015 roku został wdrożony system obsługi płatności masowych. Każdemu pła Czytaj więcej..

Wiadomości
5333

Ferie zimowe 2015

Dużo radości i niezapomnianych wrażeń przyniosły dzieciom gminy Nowogrodziec zajęcia w trakcie ferii zimowych. O tym, że ferie zimowe spędzone w mieście, mogą być również atrakcyjne, wiedz Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22