Archiwum wiadomości

Kwiecień 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 22 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
5804

„Środek Tygodnia” z udziałem Burmistrza Nowogrodźca

Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu TV Łużyce „Środek Tygodnia”, którego gościem jest Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich. Osiągnięcia gminy, inwestycje drogowe, najważni Czytaj więcej..

Wiadomości
5401

W oczekiwaniu na VIII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Muzyka u J.I. Schnabla"

Cykl wspaniałych koncertów muzyki klasycznej odbędzie się w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla" w dniach 20-22 maja 2016 roku w kośc Czytaj więcej..

Wiadomości
6269

Zumba Maraton

Po raz pierwszy w Nowogrodźcu odbyła się impreza pod nazwą ZUMBA MARATON. Miejscem tego wyjątkowego wydarzenia była hala sportowa mieszcząca się przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Nowogrodźcu. Czytaj więcej..

Wiadomości
5703

Trzy godziny dla rodziny

W ramach realizacji programu profilaktycznego ,,Trzy godziny dla rodziny" w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gierałtowie odbył się Dzień Rodziny. Wydarzenie zostało połączone z inauguracją z Czytaj więcej..

Wiadomości
6323

70 rocznica przesiedleń do wsi Wykroty i Zagajnik

Z inicjatywy Pani Krystyny Proć, Sołtysa Wykrot, oraz Pani Małgorzaty Sokalskiej, Dyrektora Gimnazjum im. Ireny Sendler w Wykrotach, odbyła się uroczystość upamiętniająca 70. rocznicę przybycia do Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
5948

Komunikat

Komunikat Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa  ... Czytaj więcej..

Wiadomości
5646

Konkurs Wiedzy o Prawie

Centrum Edukacji Prawnej Krajowej Rady Radców Prawnych w ramach programu „Szkoła bliższa prawu” w roku szkolnym 2015/2016 organizuje Ogólnopolską Akademię – Konkurs Czytaj więcej..

Wiadomości
6031

Porozumienie 10 gmin - e-usługi dla mieszkańców

  >> Relacje TV Łużyce - 10 gmin zawarło umowę partnerstwa<<           11 kwietnia 2016 r. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich wraz Czytaj więcej..

Wiadomości
5478

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości J.I.Schnabla

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu – Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu ogłasza konkurs wiedzy nt. życia Józefa Ignacego Schnabla oraz historii Międzynarodowego Festiwalu Muz Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
6211

Ogłoszenie o przetargu - Nadleśnictwo Węgliniec

  Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym             Czytaj więcej..

Wiadomości
5789

Bardziej komfortowe środowisko pracy

W ramach działania na rzecz poprawy warunków pracy Strażaków z Ochotniczej Staży Pożarnej w Nowogrodźcu, Burmistrz Nowogrodźca sfinansował wymianę opraw oświetlenia wraz z wykonaniem Czytaj więcej..

Wiadomości
5821

Chrońmy środowisko!

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Ziemi na terenie Gminy Nowogrodziec zorganizowana zostanie bezpłatna zbiórka zużytego spr Czytaj więcej..

Wiadomości
5652

Informacja dla Rolników

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości Rolników z terenu gminy Nowogrodziec komunikaty sygnalizacyjne o zagrożeniu upraw roślin rzepaku ozimego Chowaczem brukwiaczkiem i Chowaczem Czytaj więcej..

Wiadomości
5644

Tworzenie i umacnianie więzi

Umowa dotycząca nawiązania partnerstwa i współpracy pomiędzy gminą Nowogrodziec (Polska) i gminą Srbac (Republika Serbska Bośni i Hercegowiny) została zawarta w dniu 19 kwietnia 2012 roku w Czytaj więcej..

Wiadomości
6803

Podniosła uroczystość

W dniu 3 kwietnia 2016 roku w miejscowości Czerna odbyła się uroczystość uczczenia 70-tej rocznicy osiedlenia się w Czernej, wsi Gminy Nowogrodziec, osadników z terenów byłej Jugosła Czytaj więcej..

Wiadomości
6196

Inwestycje drogowe Gminy Nowogrodziec

Władze samorządowe Gminy Nowogrodziec zaplanowały kolejne inwestycje drogowe, które będą przeprowadzone do końca tego roku. Zadania inwestycyjne to m.in.:- budowa chodnika przy ul. Bolesła Czytaj więcej..

Wiadomości
5505

Apel Burmistrza Nowogrodźca

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! W okresie wiosennym znacznie wzrasta zagrożenie pożarowe kompleksów przyleśnych, lasów, obszarów rolnych, łąk, pastwisk czy t Czytaj więcej..

Wiadomości
5121

Apel Burmistrza Nowogrodźca

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! W okresie wiosennym znacznie wzrasta zagrożenie pożarowe kompleksów przyleśnych, lasów, obszarów rolnych, łąk, pastwisk czy t Czytaj więcej..

Wiadomości
6162

Kolejna inwestycja drogowa Gminy Nowogrodziec

Władze samorządowe Gminy Nowogrodziec rozpoczynają kolejną inwestycję drogową „Przebudowa drogi gminnej nr 103889D - ulica Jodłowa w Nowogrodźcu i Milikowie”. Inwestycja ta jest kontyn Czytaj więcej..

Wiadomości
6255

Zumba Maraton w Nowogrodźcu

TV Łużyce >>Zumba w Nowogrodźcu<< Serdecznie zapraszamy na ZUMBA MARATON organizowany po raz pierwszy w Nowogrodźcu, który odbędzie się 24 kwietnia 2016 roku w hali sportowej m Czytaj więcej..

Wiadomości
5242

Nowa taryfa za wodę i ścieki

Hydro-Tech Spółka z o.o. w Nowogrodźcu informuje, że od dnia 01 maja 2016 r. obowiązywać będzie nowa taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na t Czytaj więcej..

Wiadomości
5853

Milena Konieczna górą!

Milena Konieczna, uczennica klasy III a Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, została laureatem X Dolnośląskiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Jeleniej Gór Czytaj więcej..

Wyników 1 - 22 z 22