Archiwum wiadomości

Czewiec 2016

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 31 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4077

Święto Kresowe w Gierałtowie 2016

  >>Zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzenia relacji TV Łużyce pt. Święto Kresowe w Gierałtowie 2016<< Czytaj więcej..

Edukacja
4422

Laureaci powiatowego turnieju wiedzy o sztuce

W Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Zamku Kliczków odbył się Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce im. Jolanty Ajlikow-Czarneckiej. Wzięło w nim udział 47 uczestników szkół pods Czytaj więcej..

Wiadomości
4018

VII Święto Kresowe w Gierałtowie za nami

W dniach 24-25 czerwca 2016 roku w miejscowości Gierałtów Gminy Nowogrodziec odbyło się Święto Kresowe.Obchody rozpoczęły się w piątek. Harcerze z Gminy Nowogrodziec, działający przy ZHP Hu Czytaj więcej..

Wiadomości
3817

Szkolenia i spotkania informacyjne - Partnerstwo Izerskie

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo Izerskie” dnia 17 maja 2016 r. podpisało umowę z Urzędem Marszałkowskim na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego ki Czytaj więcej..

Wiadomości
4558

Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego

 Ogłoszenie o sprzedaży samochodu osobowego stanowiącego własnośćMiejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcuw trybie przetargu nieograniczonego ustnego - licytacja II Przetarg Czytaj więcej..

Wiadomości
3890

To były piękne dni - wspomnienia z festiwalu piękna i harmonii

Maj w Nowogrodźcu od ośmiu lat nierozerwalnie kojarzy się ze światowej klasy koncertami, a to za sprawą Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u J.I.Schnabla”. Jeszcze jedno ws Czytaj więcej..

Edukacja
5118

V Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

W miejscowości Gościszów dnia 5 czerwca 2016 roku odbył się kolejny, już V Przegląd Piosenki Religijnej. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich.W wydar Czytaj więcej..

Wiadomości
4240

Ostrzeżenie pogodowe - upały

Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu informuje, że od godz. 12:00 dnia 23.06.2016r. do godz. 18:00 dnia 26.06.2016r. prognozuje się temperaturę maksymalną od 30°C do 34°C, tylko w Czytaj więcej..

Wiadomości
4515

Ogólnopolski Bieg Uliczny „Nowogrodziecka 10-tka" za nami

19 czerwca 2016 roku, już po raz osiemnasty, w Nowogrodźcu odbył się Ogólnopolski Bieg Uliczny "Nowogrodziecka 10-tka". Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Nowogrodźca Robert Reli Czytaj więcej..

Wiadomości
3784

Wizyta Burmistrza Nowogrodźca w Kamenický Šenov

Dnia 18 czerwca 2016 roku na zaproszenie Bc. František Kučera - Starosty Kamenický'ego Šenova, Miasta szklarskich tradycji w Czechach, Robert Relich - Burmistrz Nowogrodźca uc Czytaj więcej..

Wiadomości
3943

Święto Kresowe w Gierałtowie

Już w najbliższą sobotę 25 czerwca br. w Gierałtowie w gminie Nowogrodziec, odbędzie się doroczne Święto Kresowe. Święto rozpocznie się mszą świętą o godzinie 14.00 w kościele parafialnym w Gierał Czytaj więcej..

Wiadomości
3749

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie gminy Nowogrodziec!

Serdecznie zapraszamy na Święto Kresowe w Gierałtowie gminy Nowogrodziec! Czytaj więcej..

Wiadomości
3886

Ogólnopolskie wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej w Wykrotach

Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie na wniosek środowisk sportowych przyznała dyrektorowi Szkoły Podstawowej im.Tadeusza Kościuszki w Wykrotach Wiesławie Traczy Czytaj więcej..

Wiadomości
3745

Dofinansowanie na realizację programu „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”

W dniu 16 maja 2016 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę z Wojewodą Dolnośląskim, która obejmuje udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację programu & Czytaj więcej..

Edukacja
3918

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Wykrotach

Uczennica klasy VI Marta Szewczyk otrzymała nagrodę specjalną " Małego Przewodnika Katolickiego" w maju 2016 roku w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym z okazji 1050 rocznicy Chrztu Pols Czytaj więcej..

Wiadomości
4401

XVIII edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Nowogrodziecka 10-tka”

W niedzielę 19 czerwca 2016 roku odbędzie się XVIII edycja Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego „Nowogrodziecka 10-tka”. Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza wszy Czytaj więcej..

Wiadomości
3780

Dzień Otwarty

Uprzejmie informujemy, że Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Lubaniu oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu w dniu 25 czerwca 2016 roku w godzinach od 9.00 do 14.0 Czytaj więcej..

Wiadomości
3961

VII Święto Kresowe w Gierałtowie

Zapraszamy serdecznie Państwa do wysłuchania nagrania wyemitowanego na antenie Radio Plus Legnica z udziałem Roberta Relicha - Burmistrza Nowogrodźca, księdza Zbigniewa Dyl – proboszcza para Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4869

Ostrzeżenie meteorologiczne nr 53

Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych we WrocławiuOSTRZEŻENIE Nr 53 Zjawisko/Stopień zagrożenia: Burze/1Obszar: województwo dolnośląskieWażność: od godz. 12:00 dnia 14.06.2016 d... Czytaj więcej..

Wiadomości
3995

Wizyta Ambasadora Bośni i Hercegowiny w Nowogrodźcu

W dniu 6 czerwca 2016 roku w Nowogrodźcu wizytę złożył Jego Ekscelencja Duško Kovačević, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Bośni i Hercegowiny w Rzeczypospolitej Polskiej. J.E. Ambasadoro Czytaj więcej..

Wiadomości
3927

Absolutorium dla Burmistrza Nowogrodźca – jednogłośnie!

W dniu 9 czerwca 2016 roku w Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyła się XXV Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, której głównym punktem obrad było sprawozdanie z wykonania budżetu G Czytaj więcej..

Wiadomości
4240

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec w roku 2016 Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego Czytaj więcej..

Wiadomości
4102

Rewelacyjny pokaz akrobatyczny w Nowogrodźcu

W dniu 3 czerwca br. w hali sportowej przy gimnazjum w Nowogrodźcu odbyło się niezwykłe spotkanie z grupą OCELOT pochodzącą ze Złotoryi. Za sprawą akrobatycznych umiejętności młodych artystó Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
4365

Trening syren

Nowogrodziec, dnia 06 czerwca 2016 r. TRENING SYREN         Na podstawie Decyzji Wojewody Dolnośląskiego, w dniach od 7 do 9 czerwca 2016 r. na terenie wojew&oacut... Czytaj więcej..

Edukacja
5379

Rugby Nowogrodziec - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Dnia 29 maja 2016 roku w Jarocinie drużyna Rugby Nowogrodziec zaliczyła pierwszy kontakt z rozgrywkami klubowymi i rozpoczęła to wyśmienicie. Sportowcy z Nowogrodźca wystartowali w trzech kategori Czytaj więcej..

Edukacja
4401

Nowy rekord

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu uczestniczyli w akcji próby bicia Rekordu Guinnessa w największej lekcji przygotowania zdrowego śniadania. Akcja prowadzon Czytaj więcej..

Wiadomości
3952

Co zrobić z odpadami problemowymi?

>>CO ZROBIĆ Z ODPADAMI PROBLEMOWYMI?<< Odpady problemowe. Czym są? Dlaczego są tak niebezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego? Jak właściwie nimi gospodarować? W strumieni Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3902

Konkurs na stanowisko Dyrektora SP w Czernej.

Zobacz Zarządzenie Burmistrza na stronie BIP >>>... Czytaj więcej..

Wiadomości
4091

Wszystko dla dzieci

Wszystkie dzieci z gminy Nowogrodziec mogły dziś bawić się do woli na festynie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka. Było mnóstwo atrakcji, konkursów, był też poczęstunek. Dopisała t Czytaj więcej..

Wiadomości
3876

V Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Zapraszamy na kolejną edycję Przeglądu Piosenki Religijnej, który odbędzie się 5 czerwca br. o godz. 16.00 w Gościszowie.Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w G Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 31