Archiwum wiadomości

Kwiecień 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 27 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
4470

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

  2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto zostało wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004 roku. Wybór 2 maja na Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej nie jes Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3304

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ofert pisemnych na dzierżawę gruntów rolnych

Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym ofert pisemnych na dzierżawę gruntów rolnych na cele związane z prowadzeniem gospodarki rolnej   Ogłoszenie z załącznikami ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3109

Obowiązek zgłoszenia drobiu lub innych ptaków ze stad przyzagrodowych

Informacja dla Rolników Powiatowego Lekarza Weterynarii w Bolesławcu Z dnia 25 kwietnia 2017r. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bolesławcu przypomina wszystkim osobom utrzymującym dr&oacut Czytaj więcej..

Edukacja
3551

Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej

15 marca 2017 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Jeleniej Górze odbył się  XI Dolnośląski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej – etap rejonowy pt. „Ojczyzno ma”. Czytaj więcej..

Edukacja
3423

VI Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

 W dniu 7 maja br. o godz. 16.00 w miejscowości Gościszów Gminy Nowogrodziec w kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej odbędzie się VI Przegląd Piosenki Religijnej.Organizatorem impre Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3075

PKP - informacja

PKP - ogłoszenie   ... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3155

MOBILNY PUNKT INFORMACYJNY W BOLESŁAWCU

Mobilny punkt informacyjny w Bolesławcu      ... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
3264

Kurs języka polskiego i kurs adaptacyjny dla repatriantów

Kurs języka polskiego i kurs adaptacyjny dla repatriantów   Kurs językowy   ... Czytaj więcej..

Wiadomości
3214

Podsumowanie Gminnego Konkursu "Pisanka-Kraszanka"

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu „Pisanka-Kraszanka”, który skierowany był do uczniów szkół podstawowych i gimn Czytaj więcej..

Wiadomości
3477

Informacja o otrzymanym dofinansowaniu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuję, że w wyniku przeprowadzonego w 2017 roku naboru wniosków do konkursu pn.: „Usuwanie wyrobów zawierających azbest”, organi Czytaj więcej..

Wiadomości
4135

Zmienione nazwy ulic

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, iż uchwałą nr XXXV/234/17 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 23 lutego 2017 roku, podjętą na podstawie art. 6 ust. 1 ustawy, z dnia 1 kwietni Czytaj więcej..

Wiadomości
3403

Nowogrodziecki Wielkanocny Jarmark

Dnia 8 kwietnia 2017 roku w Nowogrodźcu odbył się Jarmark Wielkanocny. W wydarzeniu wzięli udział wystawcy z terenu gminy Nowogrodziec, m.in. rękodzielnicy z Domu Dziennego Pobytu, Czytaj więcej..

Wiadomości
3297

Szansa dla Laury - Charytatywny maraton zumby

23 kwietnia 2017 roku Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu zaprasza na Charytatywny Zumba Maraton! Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Laury Jadach, Czytaj więcej..

Wiadomości
3039

Dach szkoły w remoncie

 Trwają prace remontowe na dachu budynku Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu. Dach przeciekał i remont był priorytetem. >>Zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzen Czytaj więcej..

Wiadomości
3278

Startuje remont „Muzy”

 Umowa z wykonawcą została podpisana, roboty zaczną się lada dzień, a w czerwcu 2018 roku ma zostać oddane do użytku Centrum Kultury i Sztuki „Muza” w Nowogrodźcu. >>Zapras Czytaj więcej..

Wiadomości
3175

Zaufanie i odpowiedzialność

>> Relacje TV Łużyce p.t. Piast Wykroty pokonał Karkonosze<< >>Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca o wynikach otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych na Czytaj więcej..

Wiadomości
3540

Wielkanocny Jarmark w Nowogrodźcu

>>Wielkanocny Jarmark w Nowogrodźcu - zapowiedź TV Łużyce<< 8 kwietnia 2017 w Nowogrodźcu odbędzie się Jarmark Wielkanocny! Zapraszamy serdecznie!  Źródło: GCKiS w Now Czytaj więcej..

Wiadomości
3325

Odbudujemy stare miasto

Już niedługo na skwerze w Nowogrodźcu przy ul. 1-go Maja i Klasztornej do końca 2018 roku powstanie nowy budynek realizowany przez konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Czytaj więcej..

Komunikaty Zarządzania Kryzysowego
3661

Wiadomości
3212

Nowy dach dla szkoły

Obecnie trwają prace związane z modernizacją pokrycia dachu na budynku Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu. Inwestycja, która została rozpoczęta pod koniec stycznia bieżącego roku, obejmuje wy Czytaj więcej..

Edukacja
3945

Tydzień Profilaktyki

  W dniach 20-24 marca w Zespole Szkół im. J. Piłsudskiego w Nowej Wsi, odbył się Tydzień Profilaktyki. Celem akcji jest motywowanie uczniów do podejmowania wyzwań, przeciwstawia Czytaj więcej..

Edukacja
2927

Bezpieczny przejazd - „Zatrzymaj się i żyj!”

Mając na względzie troskę o życie i zdrowie kierowców, pieszych oraz rowerzystów, mogących stać się ofiarami wypadków na przejazdach kolejowo-drogowych, 22 marca 2017 r. funkc Czytaj więcej..

Wiadomości
3200

Uwaga Rolnicy - komunikaty o zagrożeniu upraw roślin

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikaty Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa o zagrożeniu upraw roślin. >>Komunikaty<< Źródło: Woje Czytaj więcej..

Edukacja
2918

DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW

 21 marca 2017 r. w Centrum Integracji Kulturalnej „Orzeł” odbyły się eliminacje rejonowe do VII Dolnośląskiej Gali Talentów. Organizatorem Gali z rejonu jeleniogórs Czytaj więcej..

Edukacja
3121

IX Ogólnopolski Turniej Futbol Na Tak

W dniach 9-12 marca 2017 w Głuchołazach odbył się IX Ogólnopolski Turniej Futbol Na Tak.Pierwszy raz w tym turnieju uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Wzięliśmy udział w turnieju dl Czytaj więcej..

Edukacja
3151

LEKCJA Z MISTRZEM

Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu (z klas: I a, I b, II b i II d) mieli fantastyczną lekcję tenisa stołowego.Dnia 24.03.2017 gościliśmy paraolimpijczyka Czytaj więcej..

Wiadomości
3073

Konkurs wiedzy

 GCKiS Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu dnia 17 maja 2017 roku organizuje konkurs wiedzy na temat życia Józefa Ignacego Schnabla oraz historii Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego &bd Czytaj więcej..

Wyników 1 - 27 z 27