Archiwum wiadomości

2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 266 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
41

Podziękowania dla Wyborców

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Nowogrodziec! Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Dziękuje Osobom, które mnie wspierały i popar... Czytaj więcej..

Wiadomości
836

Wyborco! Sprawdź, gdzie głosujesz!

>>Wyborco! Sprawdź, gdzie głosujesz!<<   Czytaj więcej..

Wiadomości
198

Podsumowanie działalności GSZS w Nowogrodźcu

Proponujemy Państwa uwadze podsumowanie działalności GSZS w Nowogrodźcu - relacja Pana Dariusza Marek. Październik to czas podsumowań. Gminny Szkolny Związek Sportowy w Nowogrodźcu działa na rzecz dz... Czytaj więcej..

Wiadomości
185

Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim - OSP Wykroty

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski podpisali umowę, w ramach której Gminie Nowogrodziec została przyznana dotacja celowa w wysokości 3 000,... Czytaj więcej..

Wiadomości
198

Przeżyjmy to jeszcze raz - Swięto w Nowogrodźcu nad Kwisą

>>Przeżyjmy to jeszcze raz - relacja filmowa z przebiegu VI Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą<< Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, z całego serca dziękuje w Czytaj więcej..


Wiadomości
183

Dziś Święto Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec

16 października obchodzimy Święto Patronki Gminy i Miasta Nowogrodziec - Świętej Jadwigi Śląskiej. Święto to ustanowiono Uchwałą Nr LV/393/10 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 22 stycznia 2010 roku Czytaj więcej..

Wiadomości
333

Jesteśmy w gronie najlepszych!

Jesteśmy w gronie najlepszych! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 2<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
298

Małymi krokami do przodu - od wielu lat

Jesteśmy w gronie najlepszych!!! >>Małymi krokami do przodu - od wielu lat, część 1<<... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
162

Obwieszczenie Wojewody z dnia 03.10.2018

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
212

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,  z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu władz samorządowych, wszystkich pracowników Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrow... Czytaj więcej..

Wiadomości
281

Projekt za ponad 700 tys. zł

Zajęcia dodatkowe dla dzieci, nowe pracownie i szkolenia dla nauczycieli – to wszystko w ramach projektu za ponad 700 tysięcy złotych, który będzie realizowany w trzech szkołach z terenu gminy Nowogro... Czytaj więcej..

Wiadomości
348

Kino w Nowogrodźcu

Centrum Kultury i Sztuki „Muza” w Nowogrodźcu niebawem ma być gotowe. W obiekcie zaplanowano 250 miejsc siedzących podczas koncertów, spektakli czy wernisaży i spotkań autorskich. Co ważne - w „Mu... Czytaj więcej..

Wiadomości
163

Zakończono modernizację budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi

Z przyjemnością informujemy, że końcem września zakończyła się inwestycja pn. „Modernizacja budynku Zespołu Szkół w Nowej Wsi”. Wykonawcą była firma DRECON Sp. z o.o. ze Szprotawy. Udało się zreal Czytaj więcej..

Wiadomości
197

Odbiór drogi w Gierałtowie

Kolejny, tym razem blisko 700-metrowy, odcinek drogi między Czerną a Gierałtowem odebrano po niedawnym remoncie.  >>Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału TV Bolesławiec dot. remontu d... Czytaj więcej..

Wiadomości
134

Modernizacja ZGiUK

Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych w Lubaniu realizuje kolejną inwestycję. Będzie to rozbudowa i modernizacja instalacji, dzięki której zakład spełni kolejne krajowe i unijne normy. Wartość reali... Czytaj więcej..

Wiadomości
180

Cyfryzacja administracji

Gmina Nowogrodziec przystąpiła do umowy partnerstwa w gronie 10 gmin północno-zachodniej części województwa dolnośląskiego dotyczącej budowy Systemu Informacji Przestrzennej oraz rozwoju usług publicz... Czytaj więcej..

Wiadomości
145

DOBRE PRAKTYKI W TROSCE O OCHRONĘ ZDROWIA

Program usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec - 2018 Informuję, że Gmina Nowogrodziec zakończyła w miesiącu wrześniu br. zadanie w ramach projektu pn.:... Czytaj więcej..

Wiadomości
211

Susza lub Powódź 2018

Urząd Miejski w Nowogrodźcu zachęca Państwa do zapoznania się z informacją ARiMR - Susza lub Powódź 2018 >>Susza lub Powódź 2018<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
248

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca - program „Czyste Powietrze”

Ogłoszenie Burmistrza Nowogrodźca dotyczące programu „Czyste Powietrze” Wszystkie informacje dot. programu "Czyste Powietrze" znajdą Państwo na stronie www.wfosigw.wroclaw.pl   Czytaj więcej..

Wiadomości
224

Nabór wniosków o przyznanie grantu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. – Lider projektu oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z.o.o. - Partner projektu og... Czytaj więcej..

Wiadomości
222

Dla Rolników i Sadowników Gminy Nowogrodziec

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje Rolników i Sadowników z terenu gminy Nowogrodziec, iż został stworzony bezpłatny portal Agro-Market24 z myślą, aby pomóc Rolnikom i Sadownikom.  A... Czytaj więcej..

Wiadomości
175

SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń”

Przedstawiamy Państwa uwadze SPRAWOZDANIE z realizacji projektu „Szkoły Marzeń” Nr RPDS.10.02.01-02-0043/17 w Gminie Nowogrodziec w roku szkolny 2017/2018: >>SPRAWOZDANIE z realizacji proj... Czytaj więcej..

Wiadomości
252

Lider inwestycji !!!

Nowogrodziec - Lider inwestycji !!! Nowogrodziec uplasował się w pierwszej dziesiątce gmin w regionie jeleniogórskim ze względu na wydatki inwestycyjne przypadające na jednego Mieszkańca. >>Za... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
302

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego

Obwieszczenie Wojewody Dolnośląskiego o wydaniu decyzji o ustaleniu lokalizacji strategicznej inwestycji w zakresie sieci przesyłowej ... Czytaj więcej..

Wiadomości
294

Lekcja samorządu w Nowogrodźcu

Młodzież ze szkół Gminy Nowogrodziec uczy się o samorządności lokalnej nie tylko na lekcjach z wiedzy o społeczeństwie. Spotyka się też bezpośrednio z samorządowcami. W dniu 2 października 2018 roku u... Czytaj więcej..

Wiadomości
333

W gronie Liderów inwestycji

W najnowszym numerze pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” opublikowano ranking liderów inwestycji. Na wysokiej pozycji uplasował się Nowogrodziec! Ranking wydatków inwestycyjnych samorządów p... Czytaj więcej..

Wiadomości
2523

Wybory 2018

    Miejska Komisja Wyborcza w Nowogrodźcu informuje i podaje do publicznej wiadomości adres strony PKW, na której możecie Państwo znależć dane dotyczące wyborów samorządowych ogłoszonyc Czytaj więcej..

Wiadomości
1691

Silny wiatr - ostrzeżenie meteorologiczne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat przygotowany na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Przewiduje się wystąpienie silnego ... Czytaj więcej..

Wiadomości
446

KOMUNIKAT BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

KOMUNIKAT BURMISTRZA NOWOGRODŹCA      Szanowni Mieszkańcy Sołectwa Zebrzydowa,                 w związku z licznymi próbami oszustw przez os... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 266