Archiwum wiadomości

Kwiecień 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 20 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
582

Chodnik zamiast niebezpiecznego pobocza

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich konsekwentnie i skutecznie realizuje zadania dotyczące poprawy bezpieczeństwa komunikacyjnego Mieszkańców. Dnia 8 stycznia 2018 roku Burmistrz Robert Relich po Czytaj więcej..

Wiadomości
537

Czytająca gmina

W dniu 11 kwietnia 2018 roku została zawarta umowa pomiędzy Wojewodą Dolnośląskim a Gminą Nowogrodziec. Zakres umowy obejmuje udzielenie wsparcia finansowego w formie dotacji na realizację programu „N... Czytaj więcej..

Wiadomości
473

Zaśpiewają „W radości ducha!”

Już w najbliższą niedzielę w Gościszowie odbędzie się VII Przegląd Piosenki Religijnej. Każdego roku to muzyczne wydarzenie przyciąga dziesiątki młodych i zdolnych wykonawców. >>Zapowiedź ... Czytaj więcej..

Wiadomości
642

Będzie bezpiecznie

Trwają prace przy budowie nowego chodnika w Nowogrodźcu przy ul. Chrobrego, przy ruchliwej drodze, prowadzącej w stronę Lubania. Już niebawem mieszkańcy, piesi, będą przemieszczać się bezpiecznie. &... Czytaj więcej..

Wiadomości
521

4 maja - Urząd Miejski w Nowogrodźcu nieczynny

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Miejski w Nowogrodźcu w dniu 4 maja 2018 roku (piątek) będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.... Czytaj więcej..

Wiadomości
611

Kształtujemy wrażliwość na piękno języka ojczystego

W dniu 20 kwietnia 2018 roku w GCKiS Bibliotece Miejskiej w Nowogrodźcu odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego Klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Nowogrodziec. Celem konkur... Czytaj więcej..

Wiadomości
1094

Ostrzeżenie pogodowe - burze z gradem

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje informację Biura Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Prognozuje się od godz. 14:30 dnia 23.04.2018r. do godz. 20:00 dnia 23.04.2018r. wystąpienie burz ... Czytaj więcej..

Wiadomości
695

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

W Nowogrodźcu wzorem lat ubiegłych rozpoczęto realizację projektu - prace społecznie użyteczne. Prace społecznie użyteczne to instrument rynku pracy skierowany do osób bezrobotnych. Te prace organi... Czytaj więcej..

Wiadomości
619

Komunikaty sygnalizacyjne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości Rolników z terenu gminy Nowogrodziec komunikaty sygnalizacyjne o zagrożeniu upraw przenicy ozimej przez Łamliwość źdźbła zbóż i traw oraz Mączniaka pra... Czytaj więcej..

Wiadomości
586

Spotkanie autorskie z pisarzem Romanem Pankiewiczem

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje o zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Nowogrodźcu spotkaniu autorskim z Romanem Pankiewiczem. Podczas spotkania z mieszkańcami Gminy i Miasta Czytaj więcej..

Wiadomości
1590

VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Serdecznie zapraszamy na VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie!                       Źródło: Szkoła Podstawowa i... Czytaj więcej..

Wiadomości
667

Kazimierz Kiljan w Nowogrodźcu - zapraszamy na spotkanie

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu oraz Biblioteka Miejska zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kiljanem, lubańskim pisarzem. Zaprezentuje on między innymi swoją najnowszą powi Czytaj więcej..

Wiadomości
790

Sukces Zespołów „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa

Sukces odniosły zespoły „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa na 34 Konkursie Tradycji Mała Wielkanoc w Mysłakowicach, który odbył się 8 kwietnia br. w sali widowiskowej Gminnego Czytaj więcej..

Wiadomości
962

Nabór na dwa wolne stanowiska pracy

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy. Szczegóły na stronie internetowej MGOPS w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
790

Uwaga przedsiębiorcy!

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym.... Czytaj więcej..

Wiadomości
1057

DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NOWOGRODŹCA

Pod koniec grudnia 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. ,,Modernizacja budynku przy ul. Lubańskiej 14 w Nowogrodźcu w celu adaptacji na mieszk Czytaj więcej..


Wiadomości
761

Tydzień Profilaktyki w Nowej Wsi

W dniach 19-23 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbył się Tydzień Profilaktyki, w ramach którego wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele i rodzice mieli mo Czytaj więcej..

Wiadomości
760

Nabór wniosków - Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na Czytaj więcej..

Informacje
912

Wyników 1 - 20 z 20