Archiwum wiadomości

Sierpień 2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 11 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Tablica Ogłoszeń
23

Wiadomości
104

Wnioski na okres zasiłkowy 2018/2019 - przypominamy

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu informuje o możliwości składania wniosków na okres zasiłkowy 2018/2019 od dnia 1 sierpnia 2018 roku.  Od 01.08.2018 r. Dział Świadczeń Rodz... Czytaj więcej..

Wiadomości
246

Dożynki i Święto Chleba 2018

>>Dożynki i Święto Chleba 2018 - zapowiedź TV Łużyce<< Dożynki Gminy Nowogrodziec oraz 23 Święto Chleba w tym roku odbędą się w jednym czasie i w jednym miejscu. Podwójne święto już w naj Czytaj więcej..

Wiadomości
417

Gwiazdy na Gminnym Festiwalu Sportu w Nowogrodźcu

>>Gwiazdy na Gminnym Festiwalu Sportu - TV Łużyce<< Gminny Festiwal Sportu po raz pierwszy odbędzie się w Nowogrodźcu. Zaplanowano wiele sportowych atrakcji dla najmłodszych i starszych. Czytaj więcej..

Wiadomości
421

Prozdrowotna inwestycja - największe osiągnięcie społeczne

>>Relacja TV Łużyce pt. Prozdrowotna inwestycja za 12 mln zł<< „Jest to moje największe osiągnięcie społeczne. Planowałem zadanie inwestycyjne od wielu lat, spełnia się moje zawodowe Czytaj więcej..

Wiadomości
220

Oferta realizacji zadania publicznego

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art.19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2018 r. poz. 450) na realizację zadan... Czytaj więcej..

Wiadomości
345

Na przekór samotności

Dom Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu świadczy usługi osobom w wieku 60+, które chcą spędzać czas atrakcyjnie i w miłym towarzystwie. Dom funkcjonuje od 2011 roku. Wciąż można się zapisywać do tego wyjąt... Czytaj więcej..

Wiadomości
293

Modernizacja Wiejskiego Domu Kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej

Końcem lipca Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich odebrał wykonanie inwestycji pn. „Modernizacja Wiejskiego Domu Kultury oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Czernej”. Wykonawcą inwestycji była firma M Czytaj więcej..

Wiadomości
194

Na rzecz rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Projekt Partnerstwa na rzecz rozwoju Dolnośląskich MMŚP i ich pracowników obejmuje rozwój kompetencji pracowników zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw poprzez dofinansow Czytaj więcej..

Wiadomości
447

Niszczycielska nawałnica w gminie Nowogrodziec

W sobotę, 4 sierpnia br., w godzinach popołudniowych przez gminę Nowogrodziec przeszła nawałnica, która w krótkim czasie wyrządziła wiele szkód - zniszczyła dziesiątki drzew, podtopione zostały gospod... Czytaj więcej..

Wiadomości
268

Prace społecznie użyteczne 2018

W miesiącu lipcu 2018 roku w ramach programu realizowanego w Gminie Nowogrodziec pt. Prace Społecznie Użyteczne, zostały wykonane prace porządkowe na terenie naszej gminy. >>Więcej informacji -... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 11 z 11