Archiwum wiadomości

2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 49 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
22

Zbliżeniowe Kino VISA w Nowogrodźcu!

Już 4 kwietnia 2019 roku zapraszamy Państwa na "Zbliżeniowe Kino VISA"!   Gramy: "Corgi. Psiak Królowej", "Kurier", "Całe szczęście" oraz "Kobiety Mafii 2".   Zapraszamy do Centrum Kultu... Czytaj więcej..

Wiadomości
113

VIII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Serdecznie zapraszamy na VIII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie!                               Źr... Czytaj więcej..

Wiadomości
117

ZUMBA MARATON!

ZUMBA MARATON! ZAPRASZAMY SERDECZNIE!... Czytaj więcej..

Wiadomości
213

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny

Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny „Poznajemy Ojcowiznę” od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem w polskich szkołach. Uczniowie mają możliwość badania historii swoich rodzin, a tak Czytaj więcej..

Wiadomości
136

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

PUNKT INFORMACYJNY FUNDUSZY EUROPEJSKICH zaprasza na indywidualne konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ w ramach: MOBILNEGO PUNKTU INFORMACYJNEG Czytaj więcej..

Wiadomości
254

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

Dziś, 11 marca, obchodzimy Dzień Sołtysa. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragnę gorąco podziękować wszystkim Sołtysom i Radom Sołeckim z terenu gminy Nowogrodziec za ich codzienny trud i zaanga... Czytaj więcej..

Wiadomości
260

Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

Szanowne Panie, pragnę serdecznie podziękować w tym wyjątkowym dniu wszystkim Paniom za to, że jesteście. Wasza kreatywność, troska o innych, wiedza, poświęcenie, ale przede wszystkim spokój i miłość,... Czytaj więcej..

Wiadomości
477

VIII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

  Informujemy, że w dniu 7 marca 2019 r. o godz. 11:45 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu ul. Rynek 20 odbędzie się VIII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu Porządek Sesji Czytaj więcej..

Wiadomości
363

Niższe dotacje

Rada Miejska w Nowogrodźcu uchwaliła w budżecie mniejsze środki na sport na podstawie opinii Komisji Oświaty i Spraw Społecznych, którą kieruje Artur Kozioł z Klubu Radnych „Skutecznie i Razem”. W ro... Czytaj więcej..

Wiadomości
208

Na zawsze w pamięci

1 marca obchodzono Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy po latach zapomnienia wrócili do szerokiej świadomości historycznej Polaków. Polskie powojenne podziemie niepodległościowe i a Czytaj więcej..

Wiadomości
668

Skutecznie i razem nieobecni – ze 100 dni nowej kadencji

                 >>>Transmisja - VII sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu<<< W dniu 20 listopada 2018 roku w Domu Kultury PROMYK w N Czytaj więcej..

Wiadomości
671

Człowiek jest problemem ?

                >>>Transmisja - VII sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu<<< Podczas V Sesji Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, która odbyła si Czytaj więcej..

Wiadomości
428

Znad Wilii, znad Odry

Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu we współpracy ze Stowarzyszeniem Solidarni Razem rozpoczęła realizację dwuletniego projektu „Rodzina polonijna. Współpraca szkół funkcjonujący Czytaj więcej..

Wiadomości
405

Będzie renowacja zabytkowej wieży

Wieża widokowa w Nowogrodźcu to jeden z głównych zabytków Gminy i Miasta Nowogrodziec. W bieżącym roku zaplanowana jest renowacja tego zabytkowego obiektu, który przez wiele lat „czekał w kolejce”. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
379

Pomóż nam zwyciężyć!

Do Mieszkańców naszej Gminy zwrócił się z apelem Pan Krzysztof Kaczmarek, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi: Pomóż nam zwyciężyć! Pomóż nam zdobyć ze... Czytaj więcej..

Wiadomości
280

Turniej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca

W minioną sobotę, 16 lutego 2019 roku o godzinie 9.00, odbył się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu Halowy Turniej Piłki Nożnej ORLIKÓW o Puchar Burmistrz Czytaj więcej..

Wiadomości
652

VII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

Informujemy, że w dniu 27 lutego 2019 roku o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” w Nowogrodźcu, ul. Rynek 20, odbędzie się VII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu. Porząd... Czytaj więcej..

Wiadomości
625

Informacja Burmistrza Nowogrodźca

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Państwo, podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Dariuszem Jancelewiczem - Zastępcą Burmistrza Nowogrodźca. Nowa kadencja, nowe wyzwania zobowiązują do innych d... Czytaj więcej..

Informacje
271

Pomiar smogu i zanieczyszczeń

  <<< KLIKNIJ I SPRAWDŹ PROGNOZĘ ZANIECZYSZCZENIA POWIETRZA >>> Czytaj więcej..

Wiadomości
382

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Komunikat Prokurator Rejonowy w Bolesławcu informuje, że w ramach obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu oraz przedstawiciele podmiotów zajmujący... Czytaj więcej..

Wiadomości
703

Informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE

Zaniepokojonym kierowcom informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE. Czytaj więcej..

Wiadomości
509

W trosce o Mieszkańców gminy

W trosce o Mieszkańców Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zabiegał czynnie o realizację zadań inwestycyjno-remontowych dróg powiatowych leżących na terenie gminy Nowogrodziec. Zadania te stano Czytaj więcej..

Wiadomości
483

PIAST WYKROTY Z PUCHAREM BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

Emocje, walka do końca, tego nie zabrakło podczas 22 Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Jest to jedna z nielicznych imprez sportowych o tak długiej historii w naszej gmini... Czytaj więcej..

Wiadomości
678

Uwaga Rodzice!

              Zarządzenie Nr 14/2019 Burmistrza Nowogrodźca z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności oraz terminów przeprowadzania Czytaj więcej..

Wiadomości
70

111

  CHEERLEADERS WROCŁAW WYSTĄPIŁY W NOWOGRODŹCU3 grudnia grupa taneczna Cheerleaders Wrocław zaprezentowała się podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Panie zapre Czytaj więcej..

Wiadomości
743

Wspólna inwestycja

Mieszkańcy miejscowości Gierałtów i Czerna oraz Parzyc i wsi Kierżno od wielu lat czynnie zabiegali o naprawę dróg powiatowych relacji Gierałtów – Czerna oraz Parzyce – Kierżno. Modernizacja powyższy... Czytaj więcej..

Wiadomości
1485

Raport z wyborów Sołtysów, Zastępców Sołtysów i Rad Sołeckich

RAPORT z wyborów Sołtysów, Zastępców Sołtysów oraz Rad Sołeckich przeprowadzonych w dniu 27 stycznia 2019 r. w sołectwach w Gminie i Mieście Nowogrodziec Wybory odbyły się w 13 sołectwach na tereni... Czytaj więcej..

Wiadomości
743

Bezpłatne szkolenie

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Nowe kwalifikacje szansą na zatrudnienie”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Fundusz Czytaj więcej..

Wiadomości
580

Schronisko dla Bezdomnych Mężczyzn - międzygminne porozumienie

Dnia 22 stycznia 2019 roku w Schronisku dla Osób Bezdomnych w Bolesławcu zostało podpisane porozumienie międzygminne w sprawie powierzenia Gminie Miejskiej Bolesławiec zadania publicznego z zakresu po... Czytaj więcej..

Wiadomości
993

List Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Komendanta Głównego Policji do rodziców

Specjalny list skierowali do rodziców i opiekunów Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas oraz Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk. Przedstawili w nim obecnie obowiązujące rozwiązania praw Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 49