Archiwum wiadomości

Luty 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 7 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
69

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

Komunikat Prokurator Rejonowy w Bolesławcu informuje, że w ramach obchodów Tygodnia Pomocy Ofiarom Przestępstw prokuratorzy Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu oraz przedstawiciele podmiotów zajmujący... Czytaj więcej..

Wiadomości
358

Informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE

Zaniepokojonym kierowcom informacja w sprawie mostu na rzece KWISIE. Czytaj więcej..

Wiadomości
218

W trosce o Mieszkańców gminy

W trosce o Mieszkańców Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zabiegał czynnie o realizację zadań inwestycyjno-remontowych dróg powiatowych leżących na terenie gminy Nowogrodziec. Zadania te stano Czytaj więcej..

Wiadomości
207

PIAST WYKROTY Z PUCHAREM BURMISTRZA NOWOGRODŹCA

Emocje, walka do końca, tego nie zabrakło podczas 22 Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Jest to jedna z nielicznych imprez sportowych o tak długiej historii w naszej gmini... Czytaj więcej..

Wiadomości
401

Uwaga Rodzice!

              Zarządzenie Nr 14/2019 Burmistrza Nowogrodźca z dnia 28 stycznia 2019 roku w sprawie ustalenia harmonogramu czynności oraz terminów przeprowadzania Czytaj więcej..

Wiadomości
7

111

  CHEERLEADERS WROCŁAW WYSTĄPIŁY W NOWOGRODŹCU3 grudnia grupa taneczna Cheerleaders Wrocław zaprezentowała się podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nowogrodźca. Panie zapre Czytaj więcej..

Wiadomości
510

Wspólna inwestycja

Mieszkańcy miejscowości Gierałtów i Czerna oraz Parzyc i wsi Kierżno od wielu lat czynnie zabiegali o naprawę dróg powiatowych relacji Gierałtów – Czerna oraz Parzyce – Kierżno. Modernizacja powyższy... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 7 z 7