Archiwum wiadomości

Maj 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 16 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
6

Studio festiwalowe – pierwszy dzień XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyka u J.I.Schnabla w Nowogrodźcu

Zapraszamy serdecznie na „Studio festiwalowe” XI Międzynarodowego Festiwalu Muzyka u J. I. Schnabla. W pierwszy dzień, tj. w środę 22 maja 2019 roku, będzie między innymi mowa o koncercie Carolin Czytaj więcej..

Wiadomości
100

XI Międzynarodowy Festiwal Muzyka u J. I. Schnabla – od środy do niedzieli

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z materiałem pt. XI Międzynarodowy Festiwal Muzyka u J. I. Schnabla – od środy do niedzieli   Czytaj więcej..

Wiadomości
93

XI edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla”

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca, serdecznie zaprasza Mieszkańców i Gości Gminy Nowogrodziec na XI edycję Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego „Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla”, któ Czytaj więcej..

Wiadomości
239

Uroczystość oddania inwestycji pn. Rewitalizacja płyty ul. Rynek i ul. Kościuszki w Nowogrodźcu

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza na uroczystość oddania inwestycji dotyczącej rewitalizacji płyty ul. Rynek i ul. Kościuszki w Nowogrodźcu. Zapraszamy serdecznie! Czytaj więcej..

Wiadomości
501

Rezygnacja z Festiwalu ?

Pan Artur Kozioł – Przewodniczący Komisji Oświaty i Spraw Społecznych złożył 26 kwietnia 2019 roku wniosek do Burmistrza Nowogrodźca o rezygnację m.in. z Festiwalu Muzycznego i Jarmarku Garncarskiego ... Czytaj więcej..

Wiadomości
97

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

W Nowogrodźcu wzorem lat ubiegłych realizowany jest projekt - prace społecznie użyteczne. Prace społecznie użyteczne to instrument rynku pracy skierowany do osób bezrobotnych. Te prace organizowane Czytaj więcej..

Wiadomości
143

Szkolenie Strażaków OSP

Członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Nowogrodziec uczestniczyli w szkoleniu podstawowym dla strażaków ratowników OSP, którego organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży ... Czytaj więcej..

Wiadomości
344

Dzień Zwycięstwa - 74. rocznica zakończenia II wojny światowej

Dzisiaj w Nowogrodźcu przedstawiciele władz samorządowych, Kombatanci Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, przedstawiciele jednostek organizacyjnych oraz uczniowie i dyrekcja Szkoł Czytaj więcej..

Wiadomości
236

Wygrana drużyny Trampkarzy

W sobotę, 4 maja, mecz ligowy rozegrała drużyna Trampkarzy Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu. Nasi zawodnicy pokonali rówieśników z Pisarzowic 4:1. 11 maja, w najbliższą  sobotę,... Czytaj więcej..

Wiadomości
408

Połączenie w parafii!

Mieszkańcy Gierałtowa, jak i Czernej, od wielu lat czynnie zabiegali o naprawę drogi powiatowej relacji Gierałtów - Czerna. Przebudowa drogi została podzielona na trzy etapy. Pierwszy etap rozpoczą Czytaj więcej..

Wiadomości
347

Wycieczka do Warszawy

Dnia 26 kwietnia 2019 roku odbyła się wycieczka do Sejmu RP, w której udział brali uczniowie klas VII-VIII Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach oraz klasy III gimnazjum pod opieką na... Czytaj więcej..

Wiadomości
319

Bezpieczeństwo Mieszkańców Gminy Nowogrodziec

W dniu 06 maja 2019 roku w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich i Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bolesławcu mł. bryg. mgr inż. Andrzej Śliwowski podpis... Czytaj więcej..

Wiadomości
178

Nie wypalaj traw!

W związku z zakazem wypalania łąk, pastwisk, nieużytków, rowów, pasów przydrożnych, szlaków kolejowych oraz trzcinowisk i szuwarów, jakie nakłada na nas Ustawa z dnia 16 kwietnia 2004 roku o ochroni Czytaj więcej..

Wiadomości
234

Odjazdowy Bibliotekarz w Nowogrodźcu

Uprzejmie informujemy, że dnia 8 maja 2019 roku o godzinie 10.00 Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu – Biblioteka Miejska w Nowogrodźcu organizuje rajd rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz - Brz... Czytaj więcej..

Wiadomości
192

Międzynarodowy Dzień Strażaka

  W imieniu Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec pragnę złożyć wszystkim Strażakom serdeczne życzenia oraz podziękowania za służbę na rzecz społeczności lokalnej. Dziękuję za profesjonalne Czytaj więcej..

Wiadomości
213

Dzień Flagi i Święto Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto zostało wprowadzone na mocy ustawy z 20 lutego 2004 roku. Wybór 2 maja na Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej nie jest przypadkow Czytaj więcej..

Wyników 1 - 16 z 16