Archiwum wiadomości

Wrzesień 2019

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 10 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
96

Zawiadomienie o głosowaniu - budżet obywatelski

Na podstawie § 18 załącznika nr 1 do uchwały nr VII/41/19 Rady Miejskiej w Nowogrodźcu z dnia 27 lutego 2019 r. w sprawie przeprowadzenia na terenie Gminy i Miasta Nowogrodziec konsultacji społecznych... Czytaj więcej..

Wiadomości
98

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

2 września o godz. 9.00 znów zabrzmiał pierwszy dzwonek obwieszczający nowy rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym. Z okazji inauguracji roku szkol Czytaj więcej..

Wiadomości
328

Budżet obywatelski - lista projektów

>>Lista zweryfikowanych i zaopiniowanych projektów budżetu Obywatelskiego na 2020 rok<<   Czytaj więcej..

Wiadomości
622

Wojewoda wygasił mandat radnego Krzysztofa Durdy

        Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że Zarządzeniem Zastępczym Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wygasił mandat radnego Rady Miejskiej w Nowogrodźcu – p. Czytaj więcej..

Wiadomości
212

Spektakl teatralny "Mąż mojej żony"

Serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Kultury i Sztuki "Muza" w Nowogrodźcu na spektakl teatralny "Mąż mojej żony", który jest jednym z największych osiągnięć chorwackiego dramaturga Miro Gavr... Czytaj więcej..

Wiadomości
396

Będzie szybciej i bezpieczniej

W dniu 4 września 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Legnicy Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich odebrał od Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka promesę na realizację inwestycji drogowej pn. „Prz Czytaj więcej..

Wiadomości
888

Zapraszamy na XXIV Święto Chleba w Milikowie!

Zapraszamy serdecznie na XXIV Święto Chleba, które odbędzie się 8 września w Milikowie!... Czytaj więcej..

Wiadomości
288

Jesienne nowości kulturalne

  Serdecznie zapraszamy Państwa na wrześniowe wydarzenia kulturalne do Centrum Kultury "Muza" w Nowogrodźcu!   Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Gminnego Centrum Kul Czytaj więcej..

Wiadomości
386

Dożynki gminne w Parzycach

W minioną niedzielę, 1 września mieszkańcy gminy Nowogrodziec podziękowali za zebrane plony podczas dożynek gminnych w Parzycach. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się od dziękczynnej Msz Czytaj więcej..

Wiadomości
196

Fundusze Europejskie - spotkanie informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza 5 września 2019 r. na bezpłatne spotkanie informacyjne nt „Projekty w ramach programów współpracy transgranicznej ... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10