Archiwum wiadomości

Wrzesień 2015

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 20 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
1216

Podsumowanie do oceny oddziaływania PGN

Podsumowanie przebiegu strategicznej oceny oddziaływania na środowisko oraz zawierające uzasadnienie wyboru przyjętego dokumentu: Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodziec P Czytaj więcej..

Wiadomości
1152

XVI Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych

5 września 2015 r. odbyła się XVI Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Z terenu naszej gminy w tym wyjątkowym spotkaniu wzięło udział blisko Czytaj więcej..

Wiadomości
1023

Inwentaryzacja źródeł niskiej emisji w ramach „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodziec”

W ramach realizowanego przez Gminę projektu „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodziec”, aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby i możliwości Gminy i Czytaj więcej..

Wiadomości
863

Jubileusz Zespołu Folklorystycznego Zagajnik-Wykroty

19 września br. odbyła się uroczystość 15 - lecia Zespołu Folklorystycznego Zagajnik-Wykroty. Jubileusz rozpoczął się od Mszy św. w Kościele pw. św. Michała i św. Anny w Wykrotach w intencji solen Czytaj więcej..

Wiadomości
859

Na skróty do młyna

31 sierpnia br. została zakończona przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Nowogrodźcu - łącznik ul. Młyńskiej z drogą powiatową na odcinku Nowogrodziec - Zabłocie. Przebudowa dro Czytaj więcej..

Wiadomości
1102

Nie ma lipy na Asnyka

Po długich przygotowaniach rozpoczęły się prace budowlane związane z przebudową drogi gminnej – ul. A. Asnyka oraz odcinka ul. Lipowej w Nowogrodźcu. Ulica Adama Asnyka w Nowogrodźcu jest j Czytaj więcej..

Wiadomości
997

Szkolenie w ramach Projektu „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodziec”

  Dnia 16 września 2015r. w Domu Kultury PROMYK w Nowogrodźcu odbyło się drugie szkolenie w ramach realizowanego projektu „Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy i Miasta Nowogrodz Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
1122

Obwieszczenia

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu    ... Czytaj więcej..

Wiadomości
1225

800 lat Sióstr Magdalenek

W 2017 roku Zgromadzenie Sióstr św. Marii Magdaleny od Pokuty będą obchodzić 800-lecie sprowadzenia sióstr do Polski, a w 2020 roku minie 700 lat zakonu sióstr Magdalenek w Lu Czytaj więcej..

Wiadomości
1045

Każdy w sobie cień Pięknego nosi…

Podczas „III Jarmarku Garncarskiego – Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą” w dniu 15 sierpnia br. odbył się Wernisaż Ikon, które powstały w trakcie Warsztatów Ik Czytaj więcej..

Wiadomości
2154

XX Święto Chleba

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA XX EDYCJĘ ŚWIĘTA CHLEBA, które odbędzie się dnia 27 września 2015r. Plac przy Świetlicy Wiejskiej w Milikowie godz. 13.00 Patronat honorowy nad imprezą objął Czytaj więcej..

Wiadomości
1261

Ogłoszenie o naborze

Burmistrz Nowogrodźca ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - referent ds. drogownictwa - więcej informacji TUTAJ. Czytaj więcej..

Wiadomości
1062

Zbiórka Elektrośmieci w Nowogrodźcu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że w dniu 12 września 2015 r. (sobota) w Rynku w Nowogrodźcu odbędzie się zbiórka elektrośmieci.Mamy okazję przysłużyć się przyrodzie - pozb Czytaj więcej..

Wiadomości
1044

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

 1. pn. "warsztaty piłkarskie juniorów - jesień 2015" - czytaj TUTAJ 2. pn. " Młodzieżowe warsztaty piłkarskie - jesień 2015" - cztaj TUTAJ Czytaj więcej..

Wiadomości
1130

Wyniki i protokoły referendum z naszej gminy

 Wyniki są dostępne na stronie: http://referendum2015.pkw.gov.pl/341_Polska/020104 Czytaj więcej..

Wiadomości
1235

Uwaga - zmiana terminu odbioru odpadów komunalnych

  Szanowni Mieszkańcy,             Uprzejmie informujemy, iż w dniu 23 września br. nastąpi przerwa w pracy Regionalnej Instalacji Prz Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
918

Wiadomości
1058

76 rocznica wybuchu II wojny światowej

    W dniu wczorajszym tj. 01 września w Gminie Nowogrodziec złożone zostały kwiaty i zapalono znicze oddając cześć Polskim Bohaterom poległym w czasie II wojny światowej. Dla nas &ndas Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
1226

Obwieszczenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego

  Obwieszczenie Marszałka Województwa Dolnośląskiego       Czytaj więcej..

Wiadomości
2239

Dożynki Gminne 2015 w Zagajniku

            Tradycyjne Święto Plonów to czas wdzięczności za zbiory, czas podziękowań za ciężką pracę rolników, szacunku dla Czytaj więcej..

Wyników 1 - 20 z 20