Archiwum wiadomości

Sierpień 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 12 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
108

Odbudowa dawnej architektury miasta

Zgodnie  z koncepcją zagospodarowania Miasta Nowogrodźca i programem rewitalizacji, w uzgodnieniu z Konserwatorem Zabytków, odbudowujemy istniejącą jeszcze w okresie powojennym wielowiekową arc Czytaj więcej..

Wiadomości
159

Kolejne inwestycje drogowe w gminie Nowogrodziec

Robert Relich, burmistrz Nowogrodźca w porozumieniu z samorządami i zarządcami dróg na terenie Gminy informuje o realizowanych zadaniach, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa użytkowników Czytaj więcej..

Wiadomości
200

Wspólnota ludzi i samorządów

Po kilku latach starań i współpracy Gmina i Miasto Nowogrodziec wraz z samorządami Gminy Srbac w Republice Serbskiej Bośni i Hercegowiny, Gminy Gorzyce w Polsce i Powiatu Przemyślany na Ukrainie sta Czytaj więcej..

Wiadomości
157

Nagrodzeni za promocję Nowogrodźca

Od wielu lat Jarmark Garncarski jest okazją do uhonorowania mieszkańców gminy, którzy swoją działalnością, talentem i zaangażowaniem  przyczyniają się do promocji Miasta i Gminy Nowogrodziec. Czytaj więcej..

Wiadomości
139

Akcja charytatywna

K O M U N I K A T Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu informuje że, podczas zorganizowanej zbiórki publicznej na rzecz Laury Jadach w trakcie obchodów Dni Nowogrodźca –... Czytaj więcej..

Wiadomości
291

Historia z projektora

Pierwszy dzień V Jarmarku Garncarskiego zakończył się niezwykłym widowiskiem dostarczając mieszkańcom niezapomnianych wrażeń.   Pokaz wideo mappingu 3D sprawił, że nowogrodziecki ratusz na Czytaj więcej..

newsflash
22

14 sierpnia - UM nieczynny

Uprzejmie informujemy, iż Urząd Miejski w Nowogrodźcu w dniu 14 sierpnia 2017r. (poniedziałek) będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.... Czytaj więcej..

Wiadomości
226

Pamiątkowy krzyż w nowogrodzieckim kościele

  Podczas uroczystej Mszy Świętej w Kościele p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu, rozpoczynającej drugi dzień V Jarmarku Garncarskiego, odsłonięty został pamiątkowy krzyż przywiezi Czytaj więcej..

Wiadomości
1160

V Jarmark Garncarski już za nami

  W miniony weekend nasi mieszkańcy świętowali Dni Gminy i Miasta Nowogrodziec pod nazwą „V Jarmark Garncarski – Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą”.  Podobnie jak poprzednie edycj Czytaj więcej..

Wiadomości
341

Ważna pamiątka przeszłości

Krzyż ze Starego Martyńca został przywieziony do Nowogrodźca. To krzyż szczególny, bo znajdował się w kościele, wybudowanym w 1902 roku w Nowym Martyńcu przez Polaków, tych, którzy wyemigrowali do ... Czytaj więcej..

Wiadomości
1399

V Jarmark Garncarski - zapowiedź TV Łużyce

V Jarmark Garncarski – Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą – ta tradycyjna już, nowogrodziecka impreza plenerowa, odbędzie się w najbliższy weekend 5 i 6 sierpnia. W programie - turnieje, koncerty ... Czytaj więcej..

Wiadomości
297

Zespoły Folklorystyczne „Rosy“ i "Gałyczanki" z partnerskiego Powiatu Przemyslany

Podczas V Jarmarku Garncarskiego Wielki Garniec z Nowogrodźca nad Kwisą swój talent zaprezentują Mieszkańcy partnerskiego Powiatu Przemyslany z Ukrainy. W niedzielę 6 sierpnia 2017 roku o godzin... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 12 z 12