Archiwum wiadomości

Wrzesień 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 19 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
231

XXII Święto Chleba

Milików w gminie Nowogrodziec po raz 22. zaprasza na Święto Chleba, podczas którego będzie można podziwiać i spróbować bogactwa wypieków chlebowych – to dla ciała, a dla ducha –  moc muzyki ludow... Czytaj więcej..

Wiadomości
929

Święto Chleba już w najbliższą niedzielę! Zapraszamy!

Dnia 24 września 2017 roku w Milikowie  odbędzie się XXII edycja Święta Chleba. Uroczystość będzie okazją do spotkania wielu stowarzyszeń, zespołów oraz kół gospodyń wiejskich. Od 22 lat w Gm... Czytaj więcej..

Gospodarka Odpadami Komunalnymi
33

Rejestr Działaności Regulowanej

PRZEDSIĘBIORCY PROWADZĄCY DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ODBIERANIAODPADÓW KOMUNALNYCH – OBOWIĄZEK WPISU DO REJESTRU DZIAŁALNOŚCI REGULOWANEJ Zgodnie z Ustawą z dnia 1 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzym... Czytaj więcej..

Wiadomości
264

Ogłoszenie o naborze na zastępstwo na stanowisko pracy do GCKiS w Nowogrodźcu

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko: INSTRUKTOR DS. ORGANIZACJI IMPREZ I POZYSKIWANIA ŚRODKÓW. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
240

Jak uzyskać dowód osobisty - informacja dla Mieszkańców

Kończy się ważność twojego dowodu osobistego? Zbliżają się twoje 18. urodziny i chcesz wyrobić swój pierwszy dowód? Możesz to zrobić w dowolnym urzędzie, niezależnie od adresu zameldowania. Wniosek o ... Czytaj więcej..

Wiadomości
97

Silny wiatr

Urzad Miejski w Nowogrodźcu informuje, że od godz. 11:00 dnia 13.09.2017 r. do godz. 20:00 dnia 13.09.2017 r. prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 ... Czytaj więcej..

Tablica Ogłoszeń
322

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy

Komunikat                                 ... Czytaj więcej..

Wiadomości
2226

Centrum miasta będzie piękniejsze

W dniu 11 sierpnia br. podpisana została umowa na rewitalizację zabytkowego centrum Nowogrodźca.   Obszarem inwestycji objęty będzie rejon ulic Rynek i Kościuszki. Przebudowane zostaną nawi Czytaj więcej..

Wiadomości
572

XVIII Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół do Bazyliki w Krzeszowie

2 września 2017 roku miała miejsce XVIII Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Pielgrzymka tradycyjnie odbywa się w pierw Czytaj więcej..

Wiadomości
689

Będą mieli skatepark

          W Nowogrodźcu powstanie skatepark. >>Relacja TV Łużyce pt. Będą mieli skatepark<< Wartość inwestycji to 315 tysięcy złotych. To nowe miejsce akt Czytaj więcej..

Wiadomości
512

4 nowe siłownie pod chmurką

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia materiału TV Łużyce pt. 4 nowe siłownie pod chmurką<< W gminie Nowogrodziec zakończono montaż kolejnych urządzeń siłowni zewnętrznej, z których m Czytaj więcej..

Wiadomości
545

Droga powiatowa Parzyce-Kierżno będzie remontowana

W dniu 4 września br. w obecności Pani Genowefy Chmielowiec Sołtysa wsi Kierżno, Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich w imieniu Gminy Nowogrodziec, podpisał porozumienie intencyjne pomiędzy Powiatem Czytaj więcej..

Wiadomości
396

Lepsze warunki dla przedszkolaków

Dzieci z przedszkola w Nowogrodźcu rozpoczęły nowy rok szkolny w nowym miejscu. Z budynku przy ul. Kolejowej przeniesione zostały trzy oddziały 5 i 6 – latków do klas w Szkole Podstawowej, dodatkowo Czytaj więcej..

Informacje
161

Profilaktyka Uzależnień

Centrum Profilaktyki Uzależnień w Nowogrodźcu: Asnyka 53 59 – 730 Nowogrodziec (wejście od strony parkingu - tył budynku) Tel. 75 73 16 221   PUNKT KONSULTACYJNY - bezpłatnie udzielan... Czytaj więcej..

Wiadomości
625

Rolnicy podziękowali za plony

W sobotę, 2 września w Gościszowie Mieszkańcy Gminy Nowogrodziec obchodzili Dożynki Gminne – czas wdzięczności za zbiory, podziękowań za ciężką pracę rolników, ale również  czas odpoczynku i do Czytaj więcej..

Uncategorised
406

Wiadomości
496

W Urzędzie można zapłacić kartą

Urząd Gminy w Nowogrodźcu uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS za pomocą którego można dokonać płatności... Czytaj więcej..

Wiadomości
307

1 września - pamiętamy !

Wojna Obronna 1939 roku była niezwykle bolesnym wydarzeniem w historii Polski. Mimo porażki naród polski nie poddawał się i przez blisko sześć lat toczył walkę o wolność i suwerenność ojczyzny. P Czytaj więcej..

Wiadomości
288

Zapraszamy do udziału w Narodowym Czytaniu

Narodowe Czytanie „Wesela” Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w 6. edycji ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie, które odbędzie się w sobotę, 2 września 2017r. podczas Dożynek Gminnych w Goś... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 19 z 19