Archiwum wiadomości

Listopad 2017

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 18 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
146

Nowe mieszkania socjalne

W Nowogrodźcu powstanie 6 nowych lokali mieszkalnych: dwa mieszkania 3-pokojowe i cztery 2-pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 240 m2. W dniu 17 listopada br. Burmistrz Nowogrodźca podpisał Czytaj więcej..

Wiadomości
100

"E-usługi" w urzędzie - nowe możliwości dla mieszkańców

Już niedługo mieszkańcy będą mogli załatwiać sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu. Rozpoczęła się budowa platformy „E-urząd”, do której przystąpiło dziesięć gmin, w tym jako pierwsza gmina Nowo Czytaj więcej..

Wiadomości
525

Dotacja na zmianę ogrzewania

  W dniu 30 października Rada Miejska w Nowogrodźcu podjęła uchwałę w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania dotacji celowych osobom fizycznym oraz wspólnotom mieszkaniowym ze środków budżetu Czytaj więcej..

Wiadomości
111

Chór Kameralny z Görlitz - koncert

Zapraszamy serdecznie Mieszkańców i Gości Gminy i Miasta Nowogrodziec na koncertw w wykonaniu Chóru Kameralnego z Görlitz, który odbędzie się w kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowogr Czytaj więcej..

Wiadomości
425

Przedszkolaki w Ratuszu!

16 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu Burmistrz Robert Relich gościł 50-osobową grupę przedszkolaków wraz z Nauczycielkami: Panią Danutą Burdyną, Panią Izabelą Żukowską-Maziarz, Pani Czytaj więcej..

Gospodarka Odpadami Komunalnymi
37

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Nowogrodźcu

  REGULAMIN FUNKCJONOWANIA PUNKTU SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW KOMUNALNYCH w NOWOGRODŹCU I. Zasady ogólne: 1. Regulamin określa zasady funkcjonowania Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komu Czytaj więcej..

Wiadomości
185

Szkolenie w zakresie dotacji na prace remontowe i konserwatorskie przy zabytkach

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że w dniu 5 grudnia 2017 roku o godz. 10.00 we Wrocławiu odbędzie się szkolenie dla właścicieli obiektów zabytkowych z Dolnego Śląska.  Szko... Czytaj więcej..

Wiadomości
413

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Nowogrodźcu

11 listopada 2017 roku w Nowogrodźcu uroczyście obchodzono 99. rocznicę Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się przed pomnikiem „Obrońcom Ojczyzny” w Nowogrodźcu z udziałem wła Czytaj więcej..

Wiadomości
188

Wyniki konsultacji społecznych - NGO

Ogłoszenie o wynikach konsultacji społecznych w sprawie rocznego Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i podmiotami, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego. ... Czytaj więcej..

Wiadomości
314

Współpraca partnerska - wizyta gości z Srbac

W dniach 9-10 listopada br. Gminę Nowogrodziec odwiedzili przedstawiciele partnerskiej Gminy Srbac: Dziekan Dekanatu Srbackiego ksiądz Željko Sarić i kierownik Kulturalno Artystycznego Centrum (KUD) Czytaj więcej..

Wiadomości
389

Konferencja „RODZINA BEZ PRZEMOCY”

W dniu 06 listopada 2017 roku w sali „PROMYK" w Nowogrodźcu odbyła się konferencja „RODZINA BEZ PRZEMOCY", zorganizowana przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu przy udziale Burmi... Czytaj więcej..

Wiadomości
375

Sołtys Godzieszowa Piotr Tutak Sołtysem Roku 2017 !

W dniu 7 listopada 2017 roku w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala z okazji przyznania nagród w plebiscycie na Sołtysa i Sołectwo Roku 2017 organizowanym przez Gazet Czytaj więcej..

Wiadomości
453

Wiadomości
347

Wizyta Seniorów z Niemiec w Nowogrodźcu

Nowogrodziec w dniu10 października 2017 gościł uczestników polsko-niemieckich warsztatów fotograficznych dla seniorów, zorganizowanych przez lubańskie Stowarzyszenie „Pogranicze” i Christlich-Sozial Czytaj więcej..

Wiadomości
271

Zumba Maraton w Nowogrodźcu

22 października 2017 roku już po raz czwarty w Nowogrodźcu odbyła się impreza pod nazwą ZUMBA MARATON. Miejscem tego wyjątkowego wydarzenia była hala sportowa mieszcząca się przy Szkole Podstawowej im... Czytaj więcej..

Wiadomości
248

Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec 2017

W minioną sobotę, 28 października, odbyły się Otwarte Szachowe Mistrzostwa Gminy Nowogrodziec. Miejscem rozegrania zawodów była sala konferencyjna Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu.Do ud... Czytaj więcej..

Wiadomości
373

Wspólna podróż w czasie

Miasto Lomnice nad Popelką razem z miastem Nowogrodziec pod koniec 2016 roku i w 2017 roku przygotowały wspólny projekt transgraniczny „Lomnice nad Popelką i Nowogrodziec - wspólna podróż w czasie”. Czytaj więcej..

Wiadomości
275

OTWARTE ZGROMADZENIE ŚPIEWACZE

Zapraszamy serdecznie na Otwarte Zgromadzenie Śpiewacze, które odbędzie się 11 listopada 2017 roku o godzinie 16.00 w Świetlicy Wiejskiej w Zebrzydowej. >>Więcej informacji - GCKiS w Nowogrodźc... Czytaj więcej..

Wyników 1 - 18 z 18