Archiwum wiadomości

2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 77 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
576

Ostrzeżenie pogodowe - burze z gradem

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje informację Biura Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu. Prognozuje się od godz. 14:30 dnia 23.04.2018r. do godz. 20:00 dnia 23.04.2018r. wystąpienie burz ... Czytaj więcej..

Wiadomości
206

Prace Społecznie Użyteczne w Gminie Nowogrodziec

W Nowogrodźcu wzorem lat ubiegłych rozpoczęto realizację projektu - prace społecznie użyteczne. Prace społecznie użyteczne to instrument rynku pracy skierowany do osób bezrobotnych. Te prace organi... Czytaj więcej..

Wiadomości
183

Komunikaty sygnalizacyjne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu podaje do wiadomości Rolników z terenu gminy Nowogrodziec komunikaty sygnalizacyjne o zagrożeniu upraw przenicy ozimej przez Łamliwość źdźbła zbóż i traw oraz Mączniaka pra... Czytaj więcej..

Wiadomości
186

Spotkanie autorskie z pisarzem Romanem Pankiewiczem

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje o zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Nowogrodźcu spotkaniu autorskim z Romanem Pankiewiczem. Podczas spotkania z mieszkańcami Gminy i Miasta Czytaj więcej..

Wiadomości
888

VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie

Serdecznie zapraszamy na VII Przegląd Piosenki Religijnej w Gościszowie!                       Źródło: Szkoła Podstawowa i... Czytaj więcej..

Wiadomości
285

Kazimierz Kiljan w Nowogrodźcu - zapraszamy na spotkanie

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu oraz Biblioteka Miejska zapraszają na spotkanie autorskie z Kazimierzem Kiljanem, lubańskim pisarzem. Zaprezentuje on między innymi swoją najnowszą powi Czytaj więcej..

Wiadomości
420

Sukces Zespołów „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa

Sukces odniosły zespoły „Gościszowianki” z Gościszowa i „Milikowianki” z Milikowa na 34 Konkursie Tradycji Mała Wielkanoc w Mysłakowicach, który odbył się 8 kwietnia br. w sali widowiskowej Gminnego Czytaj więcej..

Wiadomości
544

Nabór na dwa wolne stanowiska pracy

Kierownik Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu ogłasza nabór na wolne stanowiska pracy. Szczegóły na stronie internetowej MGOPS w Nowogrodźcu Czytaj więcej..

Wiadomości
358

Uwaga przedsiębiorcy!

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym.... Czytaj więcej..

Wiadomości
624

DLA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU NOWOGRODŹCA

Pod koniec grudnia 2017 roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę o dofinansowanie projektu pn. ,,Modernizacja budynku przy ul. Lubańskiej 14 w Nowogrodźcu w celu adaptacji na mieszk Czytaj więcej..


Wiadomości
409

Tydzień Profilaktyki w Nowej Wsi

W dniach 19-23 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi odbył się Tydzień Profilaktyki, w ramach którego wszyscy uczniowie szkoły, nauczyciele i rodzice mieli mo Czytaj więcej..

Wiadomości
386

Nabór wniosków - Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na Czytaj więcej..

Informacje
200

Wiadomości
514

Dzień otwarty w ARiMR w Bolesławcu

Urzad Miejski w Nowogrodźcu informuje, że w związku trwającą kampanią naboru przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wniosków obszarowych, Biuro Powiatowe ARiMR w Bolesławcu zaprasz... Czytaj więcej..

Wiadomości
592

Klimat Świąt Wielkanocnych

Wielkanoc to w polskiej tradycji, w tradycji chrześcijańskiej najważniejsze święto w roku. Aby podkreślić wyjątkowość tych świąt przygotowujemy się do nich w sposób szczególny. Nieocenioną wiedzę Czytaj więcej..

Wiadomości
595

Trwa nabór na urzędników wyborczych

Szczegółowe informacje na temat trwającego naboru kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego znajdziecie Państwo na stronach internetowych Krajowego Biura Wyborczego - Delegatura w Jeleniej Górze ... Czytaj więcej..

Wiadomości
582

Badanie ankietowe GUS dotyczące uczestnictwa w podróżach

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniach od 3 do 20 kwietnia 2018 r. w wylosowanych mieszkaniach na terenie całego kraju, Główny Urząd Statystyczny prowadzi badanie reprezentacyjne Czytaj więcej..

Wiadomości
518

Badanie ankietowe GUS dotyczące spójności społecznej

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniach od 5 lutego do 30 maja 2018 r. w wylosowanych mieszkaniach na terenie całego kraju, Główny Urząd Statystyczny prowadzi już trzecią edycję b Czytaj więcej..

Wiadomości
534

Badania ankietowe Głównego Urzędu Statystycznego

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 r. w wylosowanych mieszkaniach na terenie całego kraju, Główny Urząd Statystyczny prowadzi badanie Czytaj więcej..

Wiadomości
528

KORYTARZ ŻYCIA – kampania społeczna na rzecz bezpieczeństwa na drodze

Strażacy z OSP Czerna wzięli udział w realizacji spotu informacyjnego mówiącego o tym jak ważne jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz jak powinni zachować się kierowc Czytaj więcej..

Wiadomości
649

Zapraszamy na Nowogrodziecki Jarmark Wielkanocny!

Już w najbliższą sobotę tj. 24.03.2018r. na placu przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Kilkunastu wystawców zaprezentuje swoje wyroby: pisanki, palmy Czytaj więcej..

Wiadomości
539

Aktywny Dolny Śląsk - Budżet Obywatelski

Urząd Miejski w Nowogrodźcu informuje, że 19 marca ruszył nabór wniosków do III edycji wojewódzkiego budżetu obywatelskiego. Przeznaczono milion złotych na inicjatywy sportowe, turystyczne i kultura Czytaj więcej..

Wiadomości
463

Aktywizacja i integracja społeczności lokalnej - nabór wniosków na projekt grantowy

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie informuje, że "Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdr Czytaj więcej..

Wiadomości
591

Pomoc dla szpitala w Bolesławcu

W dniu 15 marca 2018 r. w Urzędzie Miejskim w Nowogrodźcu Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę z Dyrektorem Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Adamem Zdaniukiem,     &nbs Czytaj więcej..

Wiadomości
512

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Gminne Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej 2018 odbyły się 14 marca 2018 r. o godzinie 10:00 w Domu Strażaka w Nowogrodźcu. Organizatorem był Komitet Organizacyjny Ogólnopolski Czytaj więcej..

Wiadomości
620

Gratulacje dla Sołtysa Gościszowa!

W dniu 16 marca 2018 roku w hotelu Agro Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu "Sołtys Roku 2017". Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak wyró Czytaj więcej..

Wiadomości
667

Koło Gospodyń Wiejskich w Wykrotach ma 60 lat

Koło Gospodyń Wiejskich w Wykrotach obchodziło Jubileusz 60-lecia działalności. Uroczystości odbyły się w świetlicy w Wykrotach, a zaproszono na nie samorządowców, byłych członków Koła i po prostu – w... Czytaj więcej..

Wiadomości
700

Skatepark się sprawdza

Nowy skatepark w Nowogrodźcu wypełnił się po brzegi wysportowanymi młodymi ludźmi. Na rowerach, deskorolkach i rolkach próbowali swoich sił.   ... Czytaj więcej..

Wiadomości
731

Kobiety z pasją

Kobiety z pasją – tak krótko można powiedzieć o bohaterkach spotkania z kulturą polską zorganizowanego z okazji Dnia Kobiet. Swoją drogą do sukcesu podzieliły się panie: Elżbieta Magarewicz – wła Czytaj więcej..

Wyników 1 - 30 z 77