Archiwum wiadomości

2018

Witamy na stronie archiwum. Ta strona zawiera 10 artykułów podzielonych na miesiące i lata.
Wiadomości
127

Silny wiatr, zawieje śnieżne

Urząd Miejski w Nowogrodźcu przekazuje komunikat przygotowany na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Zjawisko/stopień zagrożenia: Silny ... Czytaj więcej..

Wiadomości
446

Ferie Zimowe 2018!

Serdecznie zapraszamy na Ferie Zimowe 2018! Codziennie od godz. 10.00 do godz. 12.30 - wiele atrakcji i różnorodnych zajęć! >>PLAKAT - FERIE 2018<<... Czytaj więcej..

Wiadomości
341

Wspólne inwestycje gminy i powiatu

Wspólne inwestycje na drogach powiatowych gminy Nowogrodziec przeprowadzi gmina i powiat bolesławiecki. Inwestycje poprawią bezpieczeństwo Mieszkańców. >>Relacja TV Łużyce "Wspólne inwestyc... Czytaj więcej..

Wiadomości
231

Ferie w Gminie Nowogrodziec

Dzieci z Gminy Nowogrodziec mają zaproszenie do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu na ferie. Będą mogły wziąć udział w różnych warsztatach, zajęciach artystycznych i sportowych. Co wybior... Czytaj więcej..


Wiadomości
380

Budżetowa sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu

  Dnia 3 stycznia 2018 roku w sali konferencyjnej Domu Kultury „PROMYK” obyła się XLVII Sesja Rady Miejskiej w Nowogrodźcu, której głównym punktem porządku obrad było rozpatrzenie i podjęcie u Czytaj więcej..

Wiadomości
218

Ogólnopolski konkurs „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”

Urząd Miejski w Nowogrodźcu uprzejmie zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysó... Czytaj więcej..

Wiadomości
248

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu

Ogłoszenie o możliwości przystąpienia do Programu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy i Miasta Nowogrodziec w roku 2018   Informuję, że Gmina Nowogrodziec zamierz Czytaj więcej..

Wiadomości
312

News z Nowogrodźca jest "Jedynką" !

Z dwunastu najchętniej oglądanych programów TV Łużyce - trzy programy dotyczą Gminy Nowogrodziec. Program "Odkrycia archeologiczne", w którym opowiadano o niezwykłych odkryciach podczas prac związany... Czytaj więcej..

Wiadomości
351

Nowy obiekt sportowy

>>Zapraszamy Państwa do obejrzenia programu TV Łużyce pt. Boisko będzie za pół roku<< Kilka dni przed końcem minionego roku Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podpisał umowę na real Czytaj więcej..

Wyników 1 - 10 z 10