WYKAZ RADNYCH W I KADENCJI 1990 – 1994

1. Bober Piotr
2. Ciemięga Adam
3. Grześków Edward
4. Izba Genowefa (Przewodniczący Rady)
5. Jadach Jan
6. Jakubowicz Adam
7. Jaskot Irena
8. Kamińska Krystyna
9. Kopaczyński Stanisław
10. Kowalik Stanisław
11. Ładocha Julian
12. Łokocki Zdzisław
13. Mudrak Kazimierz
14. Pilny Wiktor
15. Raczyński Czesław
16. Rzeźwicki Edward
17. Sobieski Bolesław (Przewodniczący Rady)
18. Sobko Franciszek
19. Turbak Henryk
20. Wilk Antoni
21. Wiszniewski Jan
22. Wyskwar Jerzy

 


 

WYKAZ RADNYCH W II KADENCJI 1994 – 1998
1. Bober Piotr
2. Burdyna Tadeusz
3. Ciemięga Adam
4. Gałka Ludwik
5. Gesner Irena
6. Izba Genowefa
7. Janeczko Władysław
8. Jankiewicz Romuald
9. Kalus – Chiżyńska Małgorzata
10. Kalwarski Marian
11. Kuchmistrz Jan
12. Ładocha Julian
13. Łokocki Zdzisław
14. Małek Stanisław
15. Omiatacz Iwona
16. Pleśniak Witold
17. Rudko Ryszard
18. Sawicki Wiesław (Przewodniczący Rady)
19. Sokalski Franciszek
20. Szczerbień Edward
21. Tomaszewski Władysław
22. Żabska Bronisława

 


 

WYKAZ RADNYCH W III KADENCJI 1998 – 2002
1. Bober Piotr
2. Braszko Tadeusz
3. Buda Anna
4. Burdyna Tadeusz (Przewodniczący Rady)
5. Fecyk Stanisław
6. Kafel Franciszek
7. Kata Eugeniusz
8. Klich Franciszek
9. Kopaczyńska Helena
10. Krasiej Aleksander
11. Lepsza Maria
12. Łach Bronisław
13. Ładocha Julian
14. Łuksza Maria
15. Małek Stanisław
16. Mudrak Maria
17. Sobko Franciszek
18. Socha Leszek
19. Skrzypczyńska Elżbieta
20. Skwarek Zbigniew
21. Szczerbień Edward
22. Szpila Genowefa
23. Tomczuk Wilhelm
24. Wyskwar Jerzy
25. Zarembecki Stanisław

 


 

WYKAZ RADNYCH W IV KADENCJI 2002 – 2006
1. Bober Piotr
2. Braszko Małgorzata
3. Gałka Ludwik
4. Kata Elżbieta
5. Lewkowski Kazimierz
6. Mitera Zbigniew
7. Nowak Bogusław
8. Pilna Henryka
9. Relich Robert (Przewodniczący Rady)
10. Rosa Anna (Przewodniczący Rady)
11. Skwarek Zbigniew (Przewodniczący Rady)
12. Szpila Genowefa
13. Walęga Józef
14. Wojciechowska Maria (Przewodniczący Rady)
15. Zamorski Mariusz

Informacje w Biuletynie Informacji Publicznej


 

WYKAZ RADNYCH W V KADENCJI 2006-2010
1. Czerniak Kazimierz
2. Frączek Adam
3. Gajewska Ewa
4. Jaworski Ryszard
5. Kalus Ryszard
6. Kosior Arkadiusz
7. Kozioł Jolanta
8. Łaniocha Stanisław
9. Łokocki Zdzisław
10. Mozgwa Cecylia
11. Pilna Henryka
12. Rosa Anna
13. Skrok Henryk
14. Tomczuk Wilhelm (Przewodniczący Rady)
15. Wójtowicz Barbara

Informacje w Biuletynie Informacji Publicznej


 WYKAZ RADNYCH W VI KADENCJI 2010-2014

 

1. TOMCZUK Wilhelm (Przewodniczący Rady)

2. PILNA Henryka (Z-ca Przewodniczącego Rady)

3. CZERNIAK Kazimierz

4. DRĄG Andrzej Mariusz

5. FILISTYŃSKI Tomasz

6. JUREWICZ Michał Krzysztof

7. KALUS Ryszard

8. KOPEĆ Bronisław Stanisław

9. KOSIOR Arkadiusz

10. POTYSZKA Józef

11. SADOWSKI Krzysztof Waldemar

12. SZELECHOWICZ Antonina

13. SZYNKA Zenon

14. WÓJTOWICZ Barbara

15. ZDUNEK Dariusz

Informacje w Biuletynie Informacji Publicznej