dzien dziecka zd

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie zaprasza na Gminne Obchody Dnia Dziecka, które odbędą się w dniu 1 czerwca 2016 roku.

O godzinie 9.00 rozpoczną się rozgrywki sportowe na kompleksie sportowym ORLIK w Nowogrodźcu.
O godzinie 10.00 w auli Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu odbędzie się wspaniałe przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru BLUM z Poznania pt. "O byczku, który lubił kwiaty".
Od godziny 11.00 nie zabraknie atrakcji dla wszystkich dzieci na placu przy Domu Dziennego Pobytu MGOPS, gdzie oprócz konkursów i niespodzianek odbędzie się między innymi malowanie buziek, zumba dla wszystkich, ognisko, występy dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu czy też pokazy samochodów specjalistycznych.
Gośćmi "specjalnymi" będą Komisarz Lew oraz Myszka Miki. Nie zabraknie również tak lubianych przez dzieci dmuchanych zamków.

Organizatorami imprezy są: Burmistrz Nowogrodźca, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu, Dom Dziennego Pobytu Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu.

Rozgrywki sportowe zostały dofinansowane z budżetu Gminy Nowogrodziec.

dzien dziecka