schnabl zd

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich zaprasza serdecznie wszystkich Mieszkańców i Gości naszej Gminy w dniach 22 - 25 maja 2014 roku na bezprecedensowe wydarzenie muzyczne - VI Międzynarodowy Festiwal Muzyczny "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla" w Nowogrodźcu!

Dnia 22 maja 2014 roku - Inauguracyjny Recital Organowy w wykonaniu Profesora Andrzeja Białko. Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św. Mikołaja o godz. 19.00.

Dnia 23 maja 2014 roku - koncert w wykonaniu niezwykłej wokalistki urodzonej w Ghanie - Margaret Ferguson (sopran) oraz akompaniującego jej Pawła Tomaszewskiego (fortepian). Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu o godz. 19:00.

Dnia 24 maja 2014 roku - koncert w wykonaniu zespołu Glass Duo, Anna i Arek Szafraniec - największa szklana harfa na świecie! Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu o godz. 19:30.

Dnia 25 maja 2014 roku - Koncert Finałowy w wykonaniu Wrocławskiej Orkiestry Kameralnej Leopoldinum pod batutą Wojciecha Rodka z udziałem wybitnych instrumentalistów: Santiago Cimadevilla – bandoneon (Argentyna/Holandia) oraz Martina Złotnickiego – gitara. Koncert odbędzie się w Kościele p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowogrodźcu o godz. 19:30.

Książeczka Programowa VI Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Muzyka u Józefa Ignacego Schnabla" w Nowogrodźcu - do pobrania

Plakat cały 700