TBAI na stronę

Firma TBAI Poland Sp. z o.o. z grupy Toyota Boshoku, działająca na terenie KSSEMP w Gminie Nowogrodziec zakończyła kolejny etap rozbudowy.

W ubiegły piątek, tj. 7 listopada, miała miejsce Ceremonia Otwarcia nowej hali produkcyjnej. W związku z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej zatrudnienie wzrosło o zespół 150 osób, który odpowiada za organizację produkcji siedzeń samochodowych dla samochodów BMW Mini. Jest to już druga linia produkcyjna dedykowana na potrzeby firmy BMW.

Podczas uroczystości, w obecności zaproszonych gości oraz członków załogi, przemowę wygłosił Prezes firmy TBAI Masaki Suzuki oraz Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich. Pan Prezes w swoim wystąpieniu serdecznie podziękował za dotychczasową pracę i zaangażowanie oraz wyraził nadzieję, że firma będzie w dalszym ciągu się rozwijać.

Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich podkreślił rolę TBAI Polska jako najważniejszego partnera Gminy Nowogrodziec, dziękując za dotychczasową dobrą współpracę, aktywny udział firmy w życiu społecznym oraz wielu inicjatywach środowiskowych i kulturalnych. Rozbudowa fabryki stanowi dowód na to, iż TBAI stale rozwija się, podnosząc jakość oferowanych przez siebie usług. Profesjonalny system zarządzania, nieustanne podnoszenie kwalifikacji, a także dbałość o środowisko są trwałymi i dostrzegalnymi przez rynek elementami wyróżniającymi firmę TBAI. Nowa inwestycja to nie tylko budowa nowej hali, to również rozwój regionu i powstawanie nowych miejsc pracy. Życzymy firmie TBAI Polska sukcesów, powodzenia w realizacji nowego projektu, wszechstronnego rozwoju gospodarczego, a także najlepszych wyników ekonomicznych i finansowych.