głucholazy zd

W dniach 9-12 marca 2017 w Głuchołazach odbył się IX Ogólnopolski Turniej Futbol Na Tak.
Pierwszy raz w tym turnieju uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły. Wzięliśmy udział w turnieju dla rocznika 2006(i młodsi). Przez trzy długie dni rozegraliśmy 6 meczów, z których każdy trwał aż 40 minut. Rezegraliśmy spotkania m.in z takim zespołami jak: Kadra Podhala, Kadra Okręgu Tychy, Orzeł Skalmierzyce czy AP Chojnik Jelenia Góra. W końcowym rozrachunku nasza reprezentacja wygrała dwa mecze, jeden zremisowała i trzy przegrała co pozwoliło na zajęcie bardzo dobrego VI miejsca. Warto nadmienić, że byliśmy jedyną szkołą w tym zestawieniu. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Zarówno na boisku jak i poza nim godnie reprezentowała swoją szkołę.
Dodatkowo uczniowie wzięli udział w warsztatach płukania złota. Uczestniczyli w sesjach w jaskini solnej oraz spróbowali swoich sił w innych grach zespołowych i odwiedzili mini zoo.

Reprezentacja szkoły:
Kacper Burdyna kl. 4c
Jakub Ładocha kl. 4c
Błażej Piasecki kl. 4c
Paweł Krzyśko kl. 4c
Maciej Puzio kl. 4b
Marcel Muszyński kl. 4b
Jakub Różnicki kl. 3b
Julia Różnicka kl. 3b
Igor Twardowski kl. 3a
Oliwier Ostrowski kl. 3a
Jacek Ostańśki kl. 3c
Michał Sudoł- nauczyciel, trener i opiekun grupy.

Głuchołazy

SP w Nowogrodźcu