Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Akademia Twórczości Cyfrowej w Nowej Wsi

Jest nam niezmiernie miło poinformować i nie możemy pozostawić bez echa tego, jak prężnie działa system edukacji pozalekcyjnej dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi. Zajęcia pozalekcyjne, które bardzo ubogacają treści i formy organizacyjne czasu wolnego, głównie dzieci i młodzieży, mają znaczący wpływ na kształtowanie postawy młodego człowieka, na przyszłe kluczowe wybory życiowe. W Akademii Twórczości Cyfrowej w Nowej Wsi powstał pierwszy film!

Robert Relich, Burmistrz Nowogrodźca: „Gratuluję inicjatorom udanej realizacji wspaniałego pomysłu! Gratuluję Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Kaczmarkowi zaangażowania w proces nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. Doceniam wysiłek, chęć, włożony trud oraz rezultaty! Z całego serca życzę młodym twórcom wytrwałości w realizacji nowych planów, pomysłów i zamierzeń, jak również kolejnych udanych prezentacji filmowych, niezmiennie atrakcyjnych dla odbiorców. Życzę również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zdrowia i satysfakcji z wykonywanej pracy dla Dyrektora Krzysztofa Kaczmarka, wszystkich Pracowników i Uczniów Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi”.

Szkoła w Nowej Wsi może się poszczycił wieloma osiągnięciami, lecz dzisiaj chcielibyśmy oddać głos utalentowanym uczniom tej szkoły, miłośnikom i twórcom sztuki filmowej.

Członkowie Akademii Twórczości Cyfrowej w Nowej Wsi relacjonują:

Niemalże cały styczeń upłynął na zajęciach Akademii Twórczości Cyfrowej na przygotowaniach do wywiadu z Panem Dyrektorem - Krzysztofem Kaczmarkiem. Scenariusz, scenografia, oświetlenie, obsługa kamer - wszystko wydawało się proste... do umówionego dnia...
Zaproszony Gość - bardzo serdeczny i wyrozumiały (wszak to nasz debiut) - więc i atmosfera, pomimo naszego stresu,  przyjazna.
Ufff, udało się! (choć znów zapomnieliśmy o włączeniu mikrofonu, ale koordynator produkcji czuwał). Zapraszamy na nasz debiut filmowy!”

>>>Wywiad z Krzysztofem Kaczmarkiem, Dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Józefa Piłsudskiego w Nowej Wsi<<<