WOŚP w Nowogrodźcu
Graliśmy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Nasi Wolontariusze kwestowali w niemal wszystkich miejscowościach naszej gminy.
Odbyły się liczne licytacje fantów Darczyńców oraz gadżetów Fundacji. Na scenie Centrum Kultury i Sztuki MUZA zaprezentowali się lokalni artyści, szkoły i stowarzyszenia.
Burmistrz Nowogrodźca Robert Relich serdecznie dziękuje wszystkim Mieszkańcom, którzy w tym roku grali razem z nami:
- zespół Bez Polotu,
- Przedszkole Publiczne w Nowogrodźcu,
- Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi,
- Szkoła Podstawowa z Czernej,
- Ochotnicza Straż Pożarna z Wykrot,
- Społeczne Ognisko Muzyczne z Nowogrodźca,
- wokalistka Wiktoria Parkita,
- grup baletowa GCKiS Nowogrodziec,
- Młodzi Gościszowianie,
- Szkoła Podstawowa z Gościszowa,
- Szkoła Podstawowa z Nowej Wsi,
- wokalistka Milena Konieczna,
- grupa taneczna z Nowogrodźca,
- Ochotnicza Straż Pożarna z Nowogrodźca,
- Piekarnia Cukiernia KOŁACZ z Nowogrodźca,
- Szkoła Podstawowa z Gierałtowa,
- zespół Kapela na Wesoło.
Burmistrz Robert Relich: "Zgodnie z celem tegorocznej zbiórki "Płuca po pandemii" środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji pacjentów z chorobami płuc na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Dziękuję serdecznie, że byliście i pomagaliście razem z nami!"
Organizatorem wydarzenia było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Nowogrodźcu, przy którym zawiązano Sztab Gminny WOŚP.
Na skróty
- Budżet
- Sesje i Komisje Rady Miejskiej
- Wnioski Klubów Radnych o dostęp do informacji publicznej
- Mapa Gminy
- Podatki i opłaty lokalne
- Zgłoszenie awarii oświetlenia ulicznego
- Ochrona danych osobowych
- Odpady komunalne
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie
- E-dziennik
- Zgłaszanie nieprawidłowości / ochrona sygnalistów
- Dofinansowanie dla pracodawców
- Profilaktyka uzależnień
- Komunikaty zarządzania kryzysowego
