Dzień Seniora w Domu Dziennego Pobytu - pełen uśmiechu i serdeczności!

W piątek 04.10.2024 r. w Nowogrodźcu odbyły się uroczyste obchody Dnia Seniora
. W wydarzeniu wzięli udział: Joanna Świder Burmistrz Nowogrodźca, Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Stasiwolak oraz Sekretarz Gminy i Miasta Nowogrodziec Iwona Janiec.
Spotkanie rozpoczęło się od niezwykle zabawnego skeczu kabaretowego przygotowanego przez podopiecznych Instruktora Terapii Zajęciowej Domu Dziennego Pobytu w Nowogrodźcu Krzysztofa Kawałko. Humorystyczne przedstawienie wywołało u wszystkich zebranych mnóstwo śmiechu
i stworzyło miłą atmosferę.
Następnie wszyscy uczestnicy wydarzenia wspólnie uczcili święto, delektując się pysznym posiłkiem w serdecznym towarzystwie
.
W swoim wystąpieniu Burmistrz Joanna Świder złożyła wszystkim Seniorom ciepłe życzenia:
"Z okazji Dnia Seniora życzę Państwu długich lat życia,
pogody ducha, zdrowia i spełnienia marzeń.
Życzę, aby czas złotej jesieni życia
był dla Państwa okresem zasłużonego odpoczynku pełnego pasji
oraz satysfakcji z przekazywania życiowej mądrości,
wiedzy i doświadczenia. "
pogody ducha, zdrowia i spełnienia marzeń.
Życzę, aby czas złotej jesieni życia
był dla Państwa okresem zasłużonego odpoczynku pełnego pasji
oraz satysfakcji z przekazywania życiowej mądrości,
wiedzy i doświadczenia. "
Na skróty
- Budżet
- Sesje i Komisje Rady Miejskiej
- Wnioski Klubów Radnych o dostęp do informacji publicznej
- Mapa Gminy
- Podatki i opłaty lokalne
- Zgłoszenie awarii oświetlenia ulicznego
- Ochrona danych osobowych
- Odpady komunalne
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie
- E-dziennik
- Zgłaszanie nieprawidłowości / ochrona sygnalistów
- Dofinansowanie dla pracodawców
- Profilaktyka uzależnień
- Komunikaty zarządzania kryzysowego
