Dzień Seniora w Domu Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu

W Domu Pomocy Społecznej w Nowogrodźcu odbyły się obchody Dnia Seniora - wyjątkowe święto, które co roku przypomina o roli i znaczeniu osób starszych w naszym społeczeństwie. Była to okazja do wspólnego spotkania, rozmów i wyrażenia wdzięczności dla Mieszkańców placówki.
W wydarzeniu uczestniczyła Burmistrz Nowogrodźca Joanna Świder, która złożyła Seniorom serdeczne życzenia oraz podziękowania za ich życiową mądrość, doświadczenie i wkład w budowanie lokalnej wspólnoty. Burmistrz podkreśliła, jak ważne jest, aby Seniorzy czuli się docenieni i otoczeni troską każdego dnia.
Podczas uroczystości obecna była również nowo powołana Kierownik Domu Pomocy Społecznej Agnieszka Pawlik wraz z pracownikami placówki, którzy na co dzień wspierają i dbają o mieszkańców.
Specjalnym punktem programu był występ Kapeli Herbuty, która na specjalne zaproszenie uświetniła spotkanie muzycznie, wprowadzając wszystkich w radosny i pełen pozytywnej energii nastrój. Obecny był również Ksiądz Dawid Dziedziejko, który uczestniczył w spotkaniu, dodając uroczystości wyjątkowej, duchowej atmosfery.
Dzień Seniora DPS 2025
Na skróty
- Budżet
- Sesje i Komisje Rady Miejskiej
- Wnioski Klubów Radnych o dostęp do informacji publicznej
- Mapa Gminy
- Podatki i opłaty lokalne
- Zgłoszenie awarii oświetlenia ulicznego
- Ochrona danych osobowych
- Odpady komunalne
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie
- E-dziennik
- Zgłaszanie nieprawidłowości / ochrona sygnalistów
- Dofinansowanie dla pracodawców
- Profilaktyka uzależnień
- Komunikaty zarządzania kryzysowego
