Ogłoszenie w sprawie zgłaszania przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac w komisji konkursowej

OGŁOSZENIE
w sprawie zgłaszania przedstawicieli organizacji pozarządowych do prac
w komisji konkursowej
Burmistrz Nowogrodźca zwraca się do podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego wymienionych w ustawie z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznym i o wolontariacie o pisemne wskazanie swoich przedstawicieli do prac w komisji ds. opiniowania ofert konkursowych na realizację zadań publicznych w 2026 r.
Przedstawiciel nie może uczestniczyć w pracach komisji, która będzie opiniowała dofinansowanie dla jego macierzystej organizacji.
Komisję konkursową powołuje Burmistrz Nowogrodźca oraz określa jej skład i zasady działania.Członkowie Komisji, za udział w jej pracach, nie otrzymują wynagrodzenia.
Pisemną propozycję należy złożyć w Punkcie Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Nowogrodźcu do dnia 12 lutego 2026 roku na formularzu zgłoszenia.
BURMISTRZ
(-) Joanna Świder
Nowogrodziec, dnia 02 luty 2026 r.
1. formularz zgłoszenia osób do komisji konkursowej.docx (18,09KB)
Na skróty
- Budżet
- Sesje i Komisje Rady Miejskiej
- Wnioski Klubów Radnych o dostęp do informacji publicznej
- Mapa Gminy
- Podatki i opłaty lokalne
- Zgłoszenie awarii oświetlenia ulicznego
- Ochrona danych osobowych
- Odpady komunalne
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie
- E-dziennik
- Zgłaszanie nieprawidłowości / ochrona sygnalistów
- Dofinansowanie dla pracodawców
- Profilaktyka uzależnień
- Komunikaty zarządzania kryzysowego
