SPZOZ w Nowogrodźcu otrzyma 450 tysięcy ze środków unijnych.

Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców oraz pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Nowogrodźcu, w dniu 28 maja b.r. Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił listę podmiotów, które otrzymają środki unijne w projekcie finansowanym z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko (FENiKS).

Nasz Zakład Opieki Zdrowotnej otrzyma wsparcie w wysokości 450 tysięcy złotych, które przeznaczy na wyposażenie przychodni podstawowej opieki zdrowotnej na zakup między innymi: wszechstronnego aparatu USG w tym doppler z funkcjami kardio, naczyniowymi oraz z funkcją do badania jamy brzusznej, mobilne aparaty USG oraz EKG, sprzęt serwerowo-sieciowy, sprzęt komputerowy. Zakup niniejszego wyposażenia będzie służył poprawie dostępności, rozszerzeniu świadczeń z zakresu diagnostyki, zwiększeniu działań profilaktycznych oraz rozwojowi infrastruktury teleinformatycznej placówki.
Pracownikom SPZOZ gratulujemy sukcesu.
Na skróty
- Budżet
- Sesje i Komisje Rady Miejskiej
- Wnioski Klubów Radnych o dostęp do informacji publicznej
- Mapa Gminy
- Podatki i opłaty lokalne
- Zgłoszenie awarii oświetlenia ulicznego
- Ochrona danych osobowych
- Odpady komunalne
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie
- E-dziennik
- Zgłaszanie nieprawidłowości / ochrona sygnalistów
- Dofinansowanie dla pracodawców
- Profilaktyka uzależnień
- Komunikaty zarządzania kryzysowego
